Переписуюсь з колегою. Приїхали в Київ з одним іноземцем, він волонтерить періодично. В Україні ніколи не був. Дорогих тачок валом, таких яких ніде за кордоном не побачиш. Нових, із салону. Всьо на шикє. Людина м´яко кажучи здивована. У Кривому Розі недавно анонсували якесь бентлі майже чи не за 500 тис дол. Не знаю, байдену підходило тут відмивати гроші. А як трампівські поставляться до воюючої столиці де шикарне люксове життя майже чи не на кожному кроці... а в матрасах зашиті мільйони доларів
Не чіпай - вб ю• 06 февраля 2025
А що, хіба колись було не так?
Чи всі люксові тачки мали кудись різко щезнути з початком війни?
Ответ дляНе чіпай - вб ю
А що, хіба колись було не так?
Колись це колись
Зараз війна і на фоні - десятки прохань бригад про пожертвування на все підряд і розповідей що країна на грані виживання. І тут Київ...
Не чіпай - вб ю• 06 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Колись це колись
Я ще раз питаю: куди саме мали подітися круті тачки, що їздили Києвом і не тільки ДО війни?
Віддавати їх на фронт чи ні - бажання виключно власника. Ви скільки люксових тачок на фронт відправили?
Renesmeе 16• 06 февраля 2025
Чергові історії від ваших чергових знайомих)) У вас дуже широке коло спілкування, доки переговориш із всіма😃
SantaMonika• 06 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Бо від них залежить виживання країни
Їх життя не залежить.
Renesmeе 16• 06 февраля 2025
А по темі так є певний відсоток які заробили гроші на відкатах чи ще чомусь, але ж скільки їх, не увесь Київ.
Дуже велика кількість людей заробило самі свої гроші, власники бізнесу, висококласні наймані працівники…
Ответ дляPerfect look
В чем манипуляции, вы ответите или нет ?
А якої уравніловки ви хочете? Можна конкретніше? Те, що стосується корупції і зловживання владою ясна річ мною категорично засуджується, але ставити знак = між багатим і злочинцем повний булшіт.
Уравніловка 🤦♀️ Думаю між капіталізмом та комунізмом, ви охоче оберете все-таки перше, тому що банально у вас буде хоча б шанс заробити власний капітал.
SantaMonika• 06 февраля 2025
Ответ дляkkuy
Я побывала этим летом в Одессе и от количества элитных автомобилей была мягко говоря в шоке))))) А я Киевлянка!
Там вони завжди були 🤷♀️це не щось нове
Ответ дляlilu1990
Та я взагалі завжди писала що Україна то дикий захід де ти можеш піднятися з нічого до самої вершини, де соціальні ліфти працюють виключно на рівні твої наглості, аморальності і готовності працювати ліктями
Добре це чи погано? Кожен вирішує для себе. Але ось для іноземця розкішне життя столиці контрастує з нашим нинішнім положенням
Київ ніколи не був бідним містом, тут завжди була купа елітних авто. Що мали зробити з ними? В гаражах замкнути, на метал порізати? А шикарні будинки знести чи що? Ну війна ж...
А взагалі дивуватися рівню життя у Києві можуть лише ті іноземці, хто вперше почув слово ’Україна’ в 2022 році.
Ответ дляalex-3f3c
я памятаю перші дні війни, повз наше місто на заході України в бік кордону з ЄС їхали машини нескінченним потоком, отам я надивився на круті тачки, чого там тільки не було, роллс-ройси, бентлі, ломборжині на лафетах, красота
А кажуть шо у нас бідна країна...
Ответ дляkkuy
на то вона і одеса, я колись в дитинстві при совкє круті тачки бачив в москві, бо там дипломати їздили на Американських тачках і в Одесі, бо їх моряки почали завозити
Perfect look• 06 февраля 2025
Ответ дляIn limbo
Вы не перекручивайте и не манипулируйте, а то только стрелки переводите.
Такой «уравниловки» как в Нидерландах, например, где премьер спокойно едет на велике на работу, месте со всеми людьми, а не украинский держиморда с мигалками, останавливая движение прёт, потому-что он везет свой жирный зад, бюджет пилить. Вы можете подойти и пообщается с премьером ? Нет и никогда не могли, вас его охрана ногами забьет, а в Голландии, Германии и тд, легко.
Ответ дляlilu1990
Польща стоїть і стояти буде. А у нас дорогі автомобілі 24 року випуску і розкрадена країна на грані виживання
Контрасти
Тобто якщо у людей були гроші, і вони купили собі дорогі авто, житло, то з війною потрібно то все кудись діти аби не мозолити очі?
Це як приїхали родичі в Англію, реально від війни. Жили у спонсорів. Ті почали їх вчити що таке мікрохвильовка, пилосос і т.д. Дівчина не витримала вчергове і сказала, що у них таке було, і мікрохвильовка, і робот пилосос, і посудомийка і інше і вона знає як цим користуватись. На що почула ’А чого ви тоді приїхали?’
Так від війни, блін.
Perfect look• 06 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
А кажуть шо у нас бідна країна...
А она и есть бедная и даже нищая, где вы еще видели такой контраст, что ездят Бентли и Роллсы и при этом пенсионеры массово роются по мусорникам ? Я нигде не видела.
Ответ дляPerfect look
Тому що ми мало приділяємо увагу питанні суспільного договору між владою на населенням. Нічого нового. Кожен народ має ту владу, на яку заслуговує. Тому що ми всі хочемо щоб якось все було по закону, але при цьому більшість залишає для себе люфт для побутової корупції. Риба не гниє з голови. Вона гниє скрізь.
Ответ дляOllka
Так від війни, блін.
В тому то й справа. Не очікуєш від людей які змогли забезпечити собі хороше комфортне життя, що вони будуть просити у когось озброєння і залежати від чийогось рішення по дальнобійним ракетам чи пво
Ответ дляlilu1990
У вас якийсь совок в голові. Де всі заможні люди - бандити.
В Україні нормально можна заробляти і бути ’не бандитом’)
Ответ дляlilu1990
Колись це колись
Всі заможні люди, яких я знаю, і так непогано допомагають. Авто ганяють, ремонтують, мавіки купують, просто гроші на підрозділи передають. І так, при цьому самі непогано живуть, бо непогано працюють і заробляють.
Perfect look• 06 февраля 2025
Знаете автор, я в 100500 раз убедилась, что каждый народ заслуживает ту власть, которую выбирает.
Большинство так же оправдывают весь беспредел, что творится, как и до войны. Значит это их удел- феодальный строй.