Переписуюсь з колегою. Приїхали в Київ з одним іноземцем, він волонтерить періодично. В Україні ніколи не був. Дорогих тачок валом, таких яких ніде за кордоном не побачиш. Нових, із салону. Всьо на шикє. Людина м´яко кажучи здивована. У Кривому Розі недавно анонсували якесь бентлі майже чи не за 500 тис дол. Не знаю, байдену підходило тут відмивати гроші. А як трампівські поставляться до воюючої столиці де шикарне люксове життя майже чи не на кожному кроці... а в матрасах зашиті мільйони доларів
Іноземцям вже давно час знімати рожеві окуляри і врешті решт дізнатися, що таке Україна. І їх очікують ще неабиякі відкриття, коли зрозуміють усі контрасти нашої країни. Наступного разу волонтера, який їде до Києва розглядати бентлі, везіть до переселенців у глухі села.
Perfect look• 06 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Він сам такий
Все на відкатах
Поэтому и нет никакого расследования хищения западной помощи и не будет, так как он сам теперь присел на эти супер прибыльные схемы. А разговоров то было.
Ответ дляlilu1990
В тому то й справа. Не очікуєш від людей які змогли забезпечити собі хороше комфортне життя, що вони будуть просити у когось озброєння і залежати від чийогось рішення по дальнобійним ракетам чи пво
А просять саме вони?
Ні.
Просить країна, бюджет. Це різні сфери.
Це все одно що сказати, що лікпрня просить виділити кошти на ремонт даху. А на запит дадуть відповідь, що он лікарі їздять на авто, хай вони і ремонтують дах
Але до чого лікарі і їх особисті авто до ремонту бюджетного даху?
Ні.
Просить країна, бюджет. Це різні сфери.
Ответ дляOllka
А просять саме вони?
Ні.
Просить країна, бюджет. Це різні сфери.
Ні.
Просить країна, бюджет. Це різні сфери.
Бо це все взаємозалежні речі. Чому лікарі довели своєю байдужістю що криша скоро впаде, лікарню закриють і у них не буде роботи
frumoasa17• 06 февраля 2025
Ресторани та кафе вже під роздачу потрапили, тепер авто, що далі буде?
Ответ дляlilu1990
Ото у вас логіка, вірніше її відсутність.
Як лікарі можуть довести дах?
А щодо не буде роботи - підуть в іншу лікарню, з дахом)
Після цього коментаря все зрозуміло.
Як лікарі можуть довести дах?
Після цього коментаря все зрозуміло.
Natal_ka91• 06 февраля 2025
В Києві завжди було багато елітних авто. Але це не показник рівня життя народу. Зараз великий перекос і різниця між звичайними людьми і мажорами/олігархами/тими хто нажився на війні
frumoasa17• 06 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
А чому не на реби для зсу?
В чужий гаманець лізти не є добре, особливо якщо це не вкрадене. Власники бізнесів та інші витрачають гроші так, як їм хочеться. Якщо це з допомоги, то це вже інше питання.
frumoasa17• 06 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Поки інші будували впк, ми ресторанний бізнес розвивали. Вам тепер смішно?
Одне іншому не заважає. Питати треба з тих, хто це робив, а не з простих людей.
Ответ дляPerfect look
Знаете автор, я в 100500 раз убедилась, что каждый народ заслуживает ту власть, которую выбирает.
Большинство так же оправдывают весь беспредел, что творится, как и до войны. Значит это их удел- феодальный строй.
Як ви класно злились з нашого діалогу, хоча при цьому бігали за мною і вимагали відповідей
Все вірно у визначенні Джозефа де Местра. Та тільки проблема в тому, що народ не сильно поспішає дорослішати та брати відповідальність на себе. Ну там шашками помахати в інтернеті, тааак! Це ми гаразд. Посміятися над грантожерами Бігус інфо? Та, легко. А те, що вони фактично роблять роботу за це саме суспільство, розслідуючи корупційні схеми, тим самим створюючи хоч якийсь тиск на владу, це нє… Те, що завдяки таким розслідувачам до бюджету повертаються мільярди вкрадених грошей (наприклад розслудівання Данили Мокрика над простигосподи жомовою ямою Киви), про це чогось ніхто не пише. Донатити на подібні антикорупційні ініціативи також бажаючих серед таких немає. Всі хочуть щоб воно якось в один момент порішалось. Легкі рішення складних задач. Воно так не працює.
А потім знову обирають популістів, які перед ними морквиною махають, знову розчаровуються, але на наступну каденцію готують ті ж самі граблі.
Ответ дляIn limbo
У нас скільки усяких спонсорованих набу, дбр шоб то всьо розслідувати, ще давайте бігуса кормити. Головне не кількість а якість. Дайте одну нормальну організацію. Бігуса як один з підрозділів дбр і платіть їм зарплату кінець кінцем
Ответ дляlilu1990
Набу як і ДБР це зовсім інші структури. В кожній країні Європи є своє комʼюніті розлідувачів, незалежних від органів влади. У вашій обожнюваній Польщі, зокрема. Це абсолютно нормальна практика.