Сьогодні були у педіатра по іншому питанню. Побачивши сина відразу сказала, що в його проблеми з руками ,загалом з кістками ( Я їх зовні не бачу). Говорить ,що він дуже швидко росте і худий. Через це проблеми можуть бути з серцем і загалом мутації різного роду. Ріст сина 170 , 48кг. Вік 12.5 років. Дала направлення до генетика. Дівчата підскажіть . Може хто стикався вже з цим. Це велика проблема. Мене лікар сильно налякала.
Нічна ненажера• 06 февраля 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
Це знаєте,я до невролога нового пішла,я ви сока й худа,а вона мені теж каже може у вас цей синдром .Мені 35 років
И?
Подтвердился?
Жинси на дитину• 06 февраля 2025
А что с генетикой?
Вспомнила подругу, которая переживает, что ее доска в 17 лет ростом 1,60. При этом подруга 1,56, а ее муж 1,65. В кого ребенок, не понятно:))
Кукусик• 06 февраля 2025
Ответ дляХарчовий тріль
Врач Ваш с приветом, что бы она сказала про моего, рост 181, вес 65 кг, 12,6
, а нога 45-46
У вас вага нормальна.А представте підлітка хлопця на 20 кг худішого.Там скелет можна вивчати і від того кисті рук здаються хворобливими
Гарнюнька• 06 февраля 2025
Я бы сходила на консультацию на всякий случай, но не нервничала бы заранее.. Мой сын в 13 лет был 177см и 55 кг, сейчас уже взрослый, 205см, 90кг, и 47р ноги, а пальцы длинные и тонкие у меня и обоих моих детей с детства...
Харчовий тріль• 06 февраля 2025
Ответ дляЯк ухурделю
Ну в вашем случае к эндокринологу сходить стоит,если это не наследственность ( высокий рост в семье )
Нет, высоких нет. Врач проблем не видит,наоборот посмеялась с моих домыслов
Ответ дляНічна ненажера
Слушайте, для Марфана фенотип не самое главное. Должны быть основные признаки: порок сердца, патология глаз, костной системы, гипермобильность суставов. Это все выявили бы раньше
Начинать надо с вас и мужа. Вес, рост. Если вы оба худые и высокие, то что аы хотите от сына?
Короче, не парите горячку.
Я 170 зросту, зараз трохи набрала ваги 70кг. Раніше 56 була. Чоловік 180см 80кг. Взагалі в родині і його і моїй є чоловіки 190 зросту. Всі не товсті.
Як ухурделю• 06 февраля 2025
Ответ дляХарчовий тріль
Я б сходила еще к другому врачу
И к кардиологу обязательно
Я из тех ,кто лучше перебздит ,чем недобздит
И к кардиологу обязательно
Патріотка з дивану• 06 февраля 2025
Ответ дляЛеся888
А бабусі,дідусі?
Харчовий тріль• 06 февраля 2025
Ответ дляКукусик
По весам норм, а внешне ужос. Врач, когда увидела, спросила он вообще есть, встал на весы, норм) на спорт с весны пойдет, потому что невозможно смотреть
Летала_НаМетле• 06 февраля 2025
Все у хлопчика нормально !У нього такий період що росте,і нехай росте.
Моя швидко виросла в 9 років,і зупинилася на 152 см. Був різкий скачок і все.Вже 13 ,і зріст такий самий.От я переживаю ,бо ніби швидко росла,а залишилась маленька.
Медсестричка• 06 февраля 2025
Автор, а швидко це як? Скільки сантиметрів за останній рік? На якому етапі статеве дозрівання? У підлітків ж завжди так - рік-два зріст максимальними темпами, а потім лише трошки доганяють. В когось це може бути в 15, а в когось і в 12
Ответ дляМедсестричка
Це він за минулий рік швидко ріс.
Патріотка з дивану• 06 февраля 2025
Ответ дляЛеся888
Мої вище середнього батьки його не високі. А от вже мій дядько і тітка та діт з два метри.
Ну от є в кого
Яйцеголовая• 06 февраля 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
У меня сын примерно таких параметров. Муж высокий, я не низкая. В детстве тоже худые были. Но сын активно растет и я даю ему витамины для роста. Без них жалуется на боли в ногах
Тож сыночек резко махнул вверх, муж высокий, тож ноги болели,в 11-12 лет, сейчас 14 ,9 лет,186, 60 кг,46.5 нога, тогда ходилии к врачу, какой то мазью мазали и что-то пил таблетки, сейчас не болит. А ну проверка сердца всегда,нам и для спорта нужно это.
Ответ дляМедсестричка
На якому етапі? Навіть не знаю як відповісти на таке питання. Що Ви маєте на увазі?
Яйцеголовая• 06 февраля 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
А що мені тоді говорити,донька 10,5 років 35 кг і 158
Отлично, модель будет.
Медсестричка• 06 февраля 2025
Ответ дляЛеся888
А рік назад який зріст був?
Волосся під пахвами вже виросло?
Країна мрій• 06 февраля 2025
Не знаю як з руками, але син недавно обстежувався якраз з приводу зросту та ваги. Ріст 174 в 12, 7. Здали гормон росту, визначили кістковий вік 13,5, і сказали що все добре з зростом, просто фізіологічно такий ріст, не патологічно
Але йому давали направлення до ендокринолога. І теж довгі руки й ноги
Алгонавт• 06 февраля 2025
Ответ дляЖинси на дитину
А что с генетикой?
Мне интересно, описка по фрэйду получилась?
Пусин Кукин• 06 февраля 2025
Ответ дляЖинси на дитину
А что с генетикой?
Зріст- полігенна ознака, тому обох батьків гени так спрацювали
Пусин Кукин• 06 февраля 2025
Мутації не викликаються швидким ростом, а ось проблеми з серцем і судинами бувають, консультація кардіолога і дотримання його рекомендацій потрібні.
Менше читайте страшилки.
Уходя дверю не хлопать• 06 февраля 2025
Автор, прежде всего, успокойтесь и сходите к генетику для прояснения ситуации. Не нужно так себя накручивать заранее.
Царевна в уггах• 06 февраля 2025
Мы ходили у эндокринологу, и сын сдавал анализ на гормон роста. Просто надо проверить. У подростков много физиологических состояний, которые у взрослых уже болезни.