Сьогодні були у педіатра по іншому питанню. Побачивши сина відразу сказала, що в його проблеми з руками ,загалом з кістками ( Я їх зовні не бачу). Говорить ,що він дуже швидко росте і худий. Через це проблеми можуть бути з серцем і загалом мутації різного роду. Ріст сина 170 , 48кг. Вік 12.5 років. Дала направлення до генетика. Дівчата підскажіть . Може хто стикався вже з цим. Це велика проблема. Мене лікар сильно налякала.
Патріотка з дивану• 06 февраля 2025
Ответ дляFreedom_
І в мене така сама.. але чоловік високий і теж дуже швидко ріс, тож я думаю спадкове
В нас теж,ми високі,чоловік 194,я 174
ЧупакабраЗеБест• 06 февраля 2025
Ответ дляЛеся888
Прочитала за синдром ,що ви написали. Це жах
не паникуйте. моему мальчику 7 лет. рост 150 см, 10 постоянных зубов.
сначала ставили в охматдете гигантизм. потом сдали соматотропный гормон, сделали ренгет кисти, собрали консилиум и отменили тот гигантизм.
оставили просто высокорослость.
может у вас вообще ничгео не подтвердится.
оставили просто высокорослость.
Петриківна• 06 февраля 2025
У меня брат высокий, 2,02. Баскетболом занимался). Мама тоже переживала, потому что наши родители среднего, скорее даже ниже среднего роста. Ходили к эндокринологу. Вы не паникуйте раньше времени, а главное, не читайте ничего в интернете и не ставьте сами себе диагнозы. Сходите к эндокринологу
Життє Бентежне• 06 февраля 2025
В мене брат спершу був сами малий у школі, а потім в 12 років як почав рости мега швидко, теж їздили з ним до лікаря там лікар так матір налякав шо знепритомніла, мать коли приїхали додому казали що він кривий весь хребет перекошений, все дурня виявилось, зараз він 28 років ріст 198, качаєтся в залі качок такий, ну став красень мужчина. А шо то було як він ріс то жах вночі плакав що болять кістки всі так швидко росли
Древо жизни• 06 февраля 2025
У моей подруги сын в таком возрасте был 175 см, сейчас в 16 - 198 см, но он был довольно упитанный, плюс генетика (мама - 172, папа - 190 см, еще и один дед под 2 м)
Патріотка з дивану• 06 февраля 2025
Ответ дляFreedom_
Колись мій тато казав коли я була одна з найвищих в класі - якщо одного жениха високого не знайдемо, то два маленьких візьмемо)
Сливочная пенка• 06 февраля 2025
Ответ дляЛеся888
Я 170 зросту, зараз трохи набрала ваги 70кг. Раніше 56 була. Чоловік 180см 80кг. Взагалі в родині і його і моїй є чоловіки 190 зросту. Всі не товсті.
І в кого тоді йому бути гномом?
Мої оба-двоє рослі на свій вік, син в 14 років 180 см та 75 кг десь,але нормальної тілобудови. Нога там десь 43-44 розміру. Так вибачте, по моїй лінії всі мої двоюрідні-троюрідні брати-сестри та їх діти вище 170 см.
Да Щас же• 06 февраля 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
А що мені тоді говорити,донька 10,5 років 35 кг і 158
Девочки раньше мальчиков вырастают.
Моя в школу шла выше на голову всех одноклассниц ,а выросла среднего роста 164 см , тоже примерно была в 10 лет как Ваша дочка ростом ,потом месячные в 11.5 и вот за три года выросла всего на 1.5 см
Жинси на дитину• 06 февраля 2025
Ответ дляАлгонавт
Мне интересно, описка по фрэйду получилась?
Нет, это автор промахнулся:))
Дона Ко Ко• 07 февраля 2025
З 13 до 14 мій дав + 25 см в зрості. Перевіряли сердце, ходили до ендокринолога. Все добре.
Я 155, син 185 зараз, а може вже і більше, давно його не міряли .
Його батько десь 185 теж
бЭйбА• 03 марта 2025
Я й сама в 12 років була вже 170 см потім перестала рости
Син теж високий , 152 см , ще 10 років нема , чоловік 190