Копуша• 06 февраля в 21:12

Дитина в спорт школі підчепила якусь фігню (фото)

Доброго вечора! Малий в спорт школі , немає змоги прям зараз звернутися до лікаря, бо в іншому місті. Щось на шиї висипало, не чесалося, але виглядає страшно. Що воно - не зрозуміло, їх лікар мазав йодом і промивав перекисом водню. Дуже потрібна порада , бо лікар нам раніше середи не світить.
Дякую!
Полонянка SexShop-а!• 06 февраля в 21:14
Импетиго контагиоса может быть
Мазь Тридерм помогла
Непонятно• 06 февраля в 21:14
К кожному идите. Кроме кожного никто разницу не разберет
Плету интриги• 06 февраля в 21:14
Стрептодермія
Не мочити взагалі!!
Блондинка в Шоколаде• 06 февраля в 21:15
Ну дитина ж з відповідальною особою знаходиться, вихователь чи куратор, невже не можуть зводити?
tereska• 06 февраля в 21:15
Від себорейного дерматиту до розчесувань, які пов´язані з переживаннями, то це до психолога (бачила вже такі випадки то на обличчі, то на шиї).
Акуна_Матата• 06 февраля в 21:16
Ого, до лікаря, негайно!
МЕСТО_Встречи• 06 февраля в 21:17
Автор, якщо вам зараз наставлять різних діагнозів що робити будете?
А потім під впливом препаратів які ви можливо застосуєте може бути замазана картина на огляді в лікаря.
Розумію, бувають всякі обставини, але тут і лишати не бажано без лікування і лікувати наосліп теж не варіант.
ФрекенБок• 06 февраля в 21:19
я в таком случае максимально прсила сфоткать и скидівала дерматологу на консультацию
Марафетчица• 06 февраля в 21:19
Нужно, чтоби смотрел врач. Можно на пріемний покой бліжайшей больницы с тренером подъехать. Он сейчас отвечает за ребенка. Настаивайте!
Я_з_Франека• 06 февраля в 21:25
Ну, йодом и перекисью точно не нужно было. Тут не каждый дерматолог разберётся, какая среда, возвращайте ребенка домой и к врачу
Полонянка SexShop-а!• 06 февраля в 21:26
Автор, мочить нельзя. Пшикать нельзя. Только подсушивать. Это заразное. И кровь сдать тоже надо будет.
Пузата Хата• 06 февраля в 21:30
Ответ дляАкуна_Матата
Ого, до лікаря, негайно!
Ви так пишете, наче це перітоніт якийсь. Ще ніхто не помер від шкірного захворювання. Можна на всяк.випадок не мочити до консультації лікаря.
Стетоскопуло• 06 февраля в 21:31
Перед лікарем нічим не мажте, і не мийте. Важко сказати що воно таке, треба спершу подивитися під лампою.
культУра• 06 февраля в 21:36
Ответ дляПузата Хата
Главное, автор уточнила, что негайно не может, нет, надо вставить свои никому-ничем-не-помогающие 5коп
Акуна_Матата• 06 февраля в 21:36
Ответ дляПузата Хата
Ага, тільки розкидати може на все тіло. Готові?
Акуна_Матата• 06 февраля в 21:37
Ответ дляСтетоскопуло
Доречі Да, посвітити і дома можна
Чучало яблуні• 06 февраля в 21:39
Автор, багато лікарів консультують онлайн.
Дзвоніть в будь -яку клініку і призначать онлайн.
Або беріть фото і йдіть в кож вен самі
Танго утрьох• 06 февраля в 21:40
Шукайте консультацію дерматолога онлайн
Бойцовская• 06 февраля в 21:44
В Хелсі консультації онлайн. У багатьох так?
автор Копуша • 06 февраля в 21:49
Ответ дляНепонятно
А кожный это как ? Дерматолог венеролог))
автор Копуша • 06 февраля в 21:52
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Чесно , сама в щоці що за тиждень не показали спеціалісту а сьогодні поставили перед фактом, типу забирайте і ведіть до дерматолога .
автор Копуша • 06 февраля в 21:53
Ответ дляtereska
О ні. Там переживань немає. Людина / веселка 🤣
МадамОхмури• 06 февраля в 21:54
Ответ дляАкуна_Матата
Ого, до лікаря, негайно!
Менше паніки!
Смешнюча• 06 февраля в 22:23
Уже только дальше йодом.
Вроде лучше становится.
Сейчас ( после прижигания йодом) уже соскоб не покажет, что это.
Рожева юбка• 06 февраля в 22:37
Похоже на стрептодермию.
Мазали фукорцином, чередовали с мазью с антибиотиком
автор Копуша • 06 февраля в 22:38
Ответ дляАкуна_Матата
Доречі Да, посвітити і дома можна
А як посвітити ? Я можу лише відсвятити 🤣
Непонятно• 06 февраля в 22:56
Ответ дляКопуша
Вам рассказать что такое кожный врач или кожник? Разговорный вариант. Вы надеюсь говорите отоларинголог вместо лор?
автор Копуша • 07 февраля в 09:41
Ответ дляНепонятно
Не сердитесь, я немножко пошутила)). Нервы 🤣