Дайте подумать• 06 февраля в 21:27
Как считаете, при какой "подушке" можно не стараться
При какой "подушке" можно тратить заработанное и не выкраивать , экономя, чтобы отложить лишнюю копейку про запас?
Дверной_Проем• 06 февраля в 21:29
Думаю, що все від людини залежить. Я тільки почну відкладати подушку, то в результаті купую нерухомість.
Где тут 0?• 06 февраля в 21:29
Від 100.000€, але всі люди різні і пріоритети різні. Відкладаючи життя на потім, можна не дожити потім до кращого життя.
Фима Собак• 06 февраля в 21:36
Думаю, і дійсно від 100 000 баксів налом. Я відкладала гроші на покупку своєї квартири в Києві. Відклала. Купила. Здаю її тепер за копійки.
Сама на оренді закордоном без будь-яких виплат.
Купити тут найпростіше квартиру це мінімум 80 000 євро. І заначка хоча б 20 000 євро. Тоді було б спокійніше.
Зараз в мене менше 20 000 євро. Це реально сума на пару років життя в ЄС. Це дуже мало, тому збираємо далі і далі придумуємо, як заробляти і відкладати більше.
Але чесно, я не відмовляю собі хоча б інколи у відпочинку, дорогому одязі, косметиці чи ювелірці. Життя одне і воно зараз
курасаны• 06 февраля в 21:38
Ответ дляГде тут 0?
Як дозбираєте до ста, відразу приходить розуміння:’ мало, треба ще’. Але, якщо не тільки відкладаєть, але ще і живеш, не як скряга, то життя звісно кольоровіше стає.
Даха-сваха• 06 февраля в 21:57
Я не знаю на рахунок подушки, але якби я мала б 3к баксів кожен місяць без будь-яких зусиль, я б почувала себе чудово. З урахуванням що моя робота залишається
Мстящий за Зайца• 07 февраля в 05:00
Спускать в ноль все заработанное при любой подушке глупо. Подушка - минимум год жизни семьи. Откладывать - минимум 20% заработанного ( лучше больше) А потом тратить.
Этожзвяздаяегообожаю• 07 февраля в 09:13
Нужно тратить не заработанное, а то, что пришло без Ваших усилий.
Не экономить можно тогда, когда доходы от капитала превышают личные расходы.
Губи з філером• 07 февраля в 11:03
Ответ длякурасаны
Когда соберешь сотню к, начинает колбасить изменение курса и упущенная выгода процентов по вкладу. Или, еще больше, начинаешь сравнивать варианты того что можно купить...этот кошмар никому не пожелаю. Если денег нет, то их вам не потерять.