Кров з молоком• 03 февраля в 19:16
На чому ви зараз економите?
Від чого можливо відмовились чи знайшли альтернативу … ділимось порадами.
Попихтю та й годі• 03 февраля в 19:17
Как обычно, на всем. Это способ жизни не разбазаривать деньги
Кров з молоком
• 03 февраля в 19:18
Ответ дляПопихтю та й годі
Як економите на їжі, продуктах ?
АБВГДэшница• 03 февраля в 19:18
На косметиці, одягу - перестала купувати зайве, бо працюю дистанційно
Попихтю та й годі• 03 февраля в 19:19
Ответ дляКров з молоком
Як економите на їжі, продуктах ?
Оптбаза, рынок, акции
Мяо мой мяо• 03 февраля в 19:19
Ответ дляКров з молоком
Як економите на їжі, продуктах ?
Ну якщо у вас 5000 на сім´ю на місяць, то ніяк. Про яуий бюджет іде мова
Омлетик• 03 февраля в 19:19
Как и обычно, ищу выгодные цены, одежду покупаю на инсайтах или распродажах. Но я так уже лет 15 живу, просто раньше оставался излишек в валюте, а сейчас в ноль((
Вам телефонограмма• 03 февраля в 19:20
На обуви, прежде всего. Курточки любила покупать. В этом сезоне, ни одной.
Весела бджілка• 03 февраля в 19:20
Перестала заказывать доставку суши, мак и ТД и ездить на такси. Покупаю почти всё по акции. Вместо сигарет перешла на многоразку (жижа + картридж 270 грн на две недели, а сигареты 125 грн пачка на день+-)
ИграйМойГормон• 03 февраля в 19:21
Ответ дляКров з молоком
Як економите на їжі, продуктах ?
Раз в неделю покупаю продукты. По максимуму использую запасы
Сусановна• 03 февраля в 19:22
Если глубоко копать, то получается на всем. 1) Не покупаю лишнее 2) Если где-то можно купить дешевле, то покупаю там ( например, оливковое масло, кофе - значительно дешевле на розетке), бытовая химия тоже покупаю на касте с бесплатной доставкой и т.д.
Но не экономлю на качестве
Чебураха з перцем• 03 февраля в 19:23
Купую базові якісні продукти
Не купую зовсім додатки, типу оливок
Последний вагон• 03 февраля в 19:28
Ответ дляАnnеt
пока отпали кафе, кулинария, всякие доставки, такси....
Вы недавно писали, что обеспечены, у вас прекрасный муж и вам не надо работать
Федорино Горе• 03 февраля в 19:29
На он лайн покупках
Вчера на алике накидала в корзину на полторушку, потом перебрала до 700 и ничего не купила
Меряю линейкой• 03 февраля в 19:30
Економія - це стиль життя та спосіб мислення.
Я коли почала економити, то мені це сподобалось. Якість життя не змінилась, але ’непотрібного’ немає.
Котики-муркотики• 03 февраля в 19:30
Ответ дляПоследний вагон
Наверное, муж тоже отпал.
Замрійлива• 03 февраля в 19:33
Манікюр перестала робити.
70% продуктів акційні.
Менше речей, більш вдумливо купую.
70% продуктів акційні.
Менше речей, більш вдумливо купую.
Вишнёвая Леди• 03 февраля в 19:36
Ответ дляАnnеt
це як у анекдоті, приходить хворий до лікаря та скаржиться на здоров’я. лікар пацієнту
- а ви палите?
- ні, лікарю, не палю
- а алкоголь вживаєте?
- не вживаю
- а з жінками у вас як?
- та ніяк. лікарю, ніяк
- от якщо б ви все це робили, я б порадив кинути, а так не знаю навіть, що й порадити
це я про себе - ніколи не користувалася доставкою, таксі тільки за необхідності, коли реально на громадському транспорті не проїдеш, кулінарію не купляю, напуркуа, коли можна самій щось швидко приготувати?
от не знаю що й кинути))) ну продукти по акціях давно бо просто не бачу сенсу переплачувати наприклад, за масло, якщо можна взяти одразу 10 пачок та кинути в морозилку, або за макарони типу Барілла, які по акції нещодавно по 51 грн набрали, мої їх люблять, їдять багато, макарони можна хоч роками зберігати, щоправда їх стільки не накупиш
тобто спокійно відношуся, не вишукую акції, але якщо є то вже закупляюся, звісно
зараз ще не економлю бо в нас взимку сезон, хоча наразі гірше ніж до війни, влітку починаю економити, не сезон, тому зараз намагаюся закупитися наперед чаями, хімією, айхербом, щоб вистачило до наступного сезону, усілякі косметологічні та мед процедури теж взимку, влітку нема за що
- а ви палите?
- ні, лікарю, не палю
- а алкоголь вживаєте?
- не вживаю
- а з жінками у вас як?
- та ніяк. лікарю, ніяк
Вишнёвая Леди• 03 февраля в 19:37
Ответ дляЧебураха з перцем
Купую базові якісні продукти
Не купую зовсім додатки, типу оливок
ми нещодавно оливок смачних по акції набрали ))) але якщо зауважити, що я можу з’їсти 1 авокадо, 6-8 оливок та десь 50 г адигейського сиру й це у мене такий сніданок, обід або вечеря, не вважаю це великою витратою
Замрійлива• 03 февраля в 19:38
Ответ дляЧебураха з перцем
Купую базові якісні продукти
Не купую зовсім додатки, типу оливок
Але ж у вас скучний раціон…
Оливки…
Кетчупи б зрозуміла.
А сир це теж додаток? Фета, мʼякий
Оливки…
Кетчупи б зрозуміла.
А сир це теж додаток? Фета, мʼякий
Вишнёвая Леди• 03 февраля в 19:38
Ответ дляКолишня муза
На шмотках. Покупаю меньше шмоток.
о блін, я взагалі стараюся не купляти, футболки під кінець сезону по акціях, половину шмоток ношу ту, що самі продаємо) або в секонді, дуже спокійно відношуся, ну не куплю я джинси за 1200 грн ніколи, хай їм грець, проте в мене лижі гірські за 20 тисяч))) про інше спорядження мовчу
Вишнёвая Леди• 03 февраля в 19:40
Ответ дляЗамрійлива
Але ж у вас скучний раціон…
Оливки…
Кетчупи б зрозуміла.
А сир це теж додаток? Фета, мʼякий
Оливки…
Кетчупи б зрозуміла.
А сир це теж додаток? Фета, мʼякий
в нас кетчуп та майонез завжди є, бо я часто м’ясо мариную, а малий кетчуп дуже любить, от сьогодні закінчився, забула купити... але справді того кетчупу йде пачка-дві на місяць
Последний вагон• 03 февраля в 19:40
Ответ дляФорсия
И шо? У меня тоже прекрасный муж и мне не надо работать. И тоже экономлю. Сейчас не время транжирить, лучше больше отложить, хрен знает, что впереди.
Не работать и при этом экономить, это значит, что нужен еще доход в семью