МаксХмара• 07 февраля 2025
Одна я не знала, что фирма мрия (специи, желе, тп)
Принадлежит Порошу😐🤦♀️? тупо чел 10 поделили страну и фигачат ‘бизнес’ ‘честный и конкурентный’))
Дай подивлюся• 07 февраля 2025
Ответ дляПиши-пропало
Удалено администрацией...
Пиши-пропало• 07 февраля 2025
Ответ дляДай подивлюся
Удалено администрацией...
А ви вже навіть спєц, хто як лиже. ЕкспрДа видно навіть під анонімом
Дай подивлюся• 07 февраля 2025
Ответ дляПиши-пропало
А повторювати за кимось, це побочка хвороби?
не знаю, зверніться до лікаря, може він щось підкаже. Це ж не у мене проблема
Пиши-пропало• 07 февраля 2025
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
Напевно тому, що порох Крим повернув. Як обіцяв
Пиши-пропало• 07 февраля 2025
Ответ дляДай подивлюся
Вам підказав, тому і радите)
Пиши-пропало• 07 февраля 2025
Ответ дляKriskaA
Він обіцяв ? де ? коли?
У передвиборчій кампанії? Не чули?
Пиши-пропало• 07 февраля 2025
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
Є відео, самі шукайте
Дай подивлюся• 07 февраля 2025
Ответ дляПиши-пропало
та упаси Боже)))) просто гріх таке дійство не побачити)))
https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-89636843
Дай подивлюся• 07 февраля 2025
Ответ дляKriskaA
Удалено администрацией...
Жерица ночи• 07 февраля 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Який же гидотний смердючий желатин вони роблять.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3632584
Що, ускладнення після ковіду, запахів не відчуваєте?) Смердить той желатин!
А ви не знаєте з чого він робиться? Сировина смердюча - от на виході і продукт мерзенний.
Пиши-пропало• 07 февраля 2025
Ответ дляДай подивлюся
У вашій реальності все гріх) покайтеся
tanysha777• 08 февраля 2025
Не так страшно, коли в головах не всі вдома
Страшно, що і на вечір вони не посходяться
Ответ дляПиши-пропало
А, так это ваши методы воспитания - накормить детей тем, от чего их тошнит и животы болят?
И вы, зная их низкое качество, продолжаете рошену делать кассу? В воспитательных целях?
Так рошеновские магазины открыли в воспитательных целях? Чтоб животы болели?
Я не знала. У меня вопрос про молочку Калинка или как там ее?
В ларьках молочных есть, а в супермаркетах - зась. Молочка вкусная. Но я ночной житель и очень редко покупаю в часы работы тех ларечков. Еще до войны молочные продукты этой фирмы были в маленьких ларьках, но нигде в супермаркетах.
Не захотели платить?