Файна цьоця• 07 февраля в 12:14

Аналіз крові і температура

Вчора задавала питання по аналізу крові, дівчина , написала що вірус, антибіотик не потрібен, але все ж переживаю, що температура скаче. Хворіє з п´ятниці , спочатку не велика температура, субботу , неділя доходила до 38.5, в неділю лікар послухав, сказав вірус, в понеділок не було температури, у вівторок знову піднялась до 37.8, в середу не було, в четверг знову 38.1´37.8, і от сьогодні 37.
Лікар захворів, прийти не може, по аналізам сказав антибіотик не потрібен, не знаю що мені шукати лікаря чи нормально, що так довго температура
автор Файна цьоця • 07 февраля в 12:15
Старша дитина і я до цього хворіли , але швидко одужання 1-2 дні
сладкий_ноябрь• 07 февраля в 12:27
Температуру збивали??
автор Файна цьоця • 07 февраля в 12:28
Ответ длясладкий_ноябрь
Температуру збивали??
Один раз на ніч, бо була 38.6
Рожки-да-ножки• 07 февраля в 12:59
А чего долго, неделю нормально для вируса, по крови все норм. Я бы ждала 10дней, если потом будет подниматься выше 37,3 то уже б к доктору, а так ничего страшного не вижу
автор Файна цьоця • 07 февраля в 12:59
Ответ дляРожки-да-ножки
Дякую
Зайченя• 07 февраля в 12:59
Температура не має жодного значення в вирішенні питання, бактерія чи вірус. При бактерії температури може і не бути, а при вірусі може і тиждень триматися, а потім ще й через пару днів повернутися. Температура, це просто реакція організму, а не визначник інфекції.
автор Файна цьоця • 07 февраля в 13:00
Ответ дляЗайченя
Дякую