Без QR коду• 07 февраля 2025
Якби у вас був вибір, щасливий шлюб, але без грошей, або фінансова стабільність
але без кохання. Що б ви вибрали?
Аноним_1857• 07 февраля 2025
Ответ дляВорую вкусняшки
Вже є достатньо велике опитування. Це, звичайно, не наукове дослідження, але я особисто, вірю в його результати. Заміжніх жінок запитали, чи продовжили б вони жити з чоловіком, якби мали достатньо грошей і знали, що такий стан речей надовго. 7 з 10!!! відповіли, що ні, вони б пішли від чоловіка. Мої спостереження абсолютно підтверджують результати цього опитування. Більшість жінок нещасливі у шлюбах, просто фінансово залежні.
Ось, знайшла. Більшість таки щасливі у шлюбі.
ФруктЕщеТот• 07 февраля 2025
Щасливого шлюбу в злиднях нема. Жінка за своєю природою не може бути щаслива, коли їй не вистачає ні на що. Хіба жінка щаслива, коли ні подарунка, ні прикраси ніякої, ні квітів, ні відпочинку. З чого радіти? Зі злиднів.? Одною любов´ю ситий не будеш. Бо треба купити і пальтечко гарне, і сукню достойну не на секонді. Коли жінка дивиться у дзеркало і бачить там гарну жінку в гарному вбранні,то і настрій гарний. Самооцвнка висока. Хіба можна бути щасливою в дранті якомусь? Ти б хотіла купити ту сукню, але грошей нема. Я допускаю тимчасові трубнощі,але все житття жити в злиднях..Ліпше самій. І гроші без кохання теж не потрібні,бо той чоловік противний. Ліпше самій.
Вважаю, що коли жінки все життя живуть у злиднях з чоловіками, то це жінки, які психологічно зломлені ще в дитинстві,недолюблені, які в своєму житті не бачили нічого позитивного і які готові на крихти зі столу., аби не самій.Жінка обирає кращого з кращих, чоловіка який може забезпечити їй базові потреби. А коли жінки закохуються в злидні-це біда. На мій погляд, ліпше самій бути ніж у злиднях з чоловіком. Тимчасово це може бути, а все життя ні.
Мавка• 07 февраля 2025
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Если бы могла выбрать, то выбрала бы брак по любви без денег, если бы видела что человек не будет лежать на диване а будет со мной работать (но вряд ли бы я влюбилась в того кто лежит). Но я вышла замуж по расчету, человек неплохой, брак тоже вполне удачный, но именно влюбленности и страсти у меня так и не возникло к нему, хотя я его люблю, скорее как друга.
Ну, вот будете вы оба не лежать, а пахать. Домой приходить задрочеными, а дом может еще съемный, и ботинки зимние купить не за что, и зуб заболел и дешевле его просто вырвать и тд…мрак. Я не верю, что возможно быть счастливым в таких условиях.
Живчик-счастливчик• 07 февраля 2025
Ответ дляВорую вкусняшки
Я б осталась. Я могу обеспечить и себя, и ребёнка, просто муж делает это более жирно, есть свое жилье. С мужем спокойно и надёжно, можно ’на ручки ’
Невгамовна Бу• 07 февраля 2025
Ответ дляАль де Барановна
Як це ще щасливий шоюб без грошей?
Це хіба що молоді амбіційні студенти, здорові і активні, у яких все життя попереду. А якщо це люди середнього віку,то яке вже щастя без грошей? Любий, в мене зуб болить, але немає коштів на стоматолога. -Кохана, щастя моє, йти я тобі його безкоштовно вибʼю чи обійму і пожалію
ЖаннаНеАгузарова• 07 февраля 2025
Ответ дляМавка
Я думаю о браке не в 40 лет, в 40 какая уже любовь. Ну а в 25 не все так страшно. Плюс если вы будете вдвоем пахать, то долго не будете сидеть без денег. Я просто никого не любила, а замуж вроде как надо было уже, муж кстати тоже на мне женился без большой любви, просто договорились с ним. Но это тоже не просто... нам повезло что мы подошли друг другу. И кстати я работаю все годы брака и немало, для меня важно быть независимой.
Мавка• 07 февраля 2025
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
А сколько вам лет?)) почему в 40 невозможна любовь? Все возможно. Я сейчас работаю с барышней, что второй раз вышла замуж после 50, уже 6 лет живут и очень счастливы.
ЖаннаНеАгузарова• 07 февраля 2025
Ответ дляМавка
Когда замуж вышла было 29, сейчас 40. Ну я просто не представляю сейчас влюбиться без памяти, я раз влюбилась в 16 лет и после того встречала много мужчин и хороших и были какие-то чувства, но так чтобы прямо хотеть за них замуж или прямо страсть кипела у меня, то такого не было. Просто спокойные отношения, хороший секс, приятные разговоры.
ФсеСама• 07 февраля 2025
Ответ дляЧупокабра
С деньгами это сколько, а то тут и 100к для кого-то вау))))
Если стабильно всю жизнь каждый месяц 100тыс грн то это хорошо бы было лично мне.
Киевлянка бедная.
Кукусики• 07 февраля 2025
Якщо ви обираєте і прямо зараз, кохаєте іншого, то навряд побудуєте хоча б гармонійно прийнятні відносини з іншим і гроші не допоможуть
Залишитесь без всього в кінці, вас можуть покинути
А якщо це просто вибір чи питання тоді все інше
КаваЗМолоком• 07 февраля 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Брак с доходом 50 тыс грн. Это счастливый брак или нет, автор?
это без фінансова стабільність брак, а счастливый или нет, вам веднее...
Ковбой Хагис• 07 февраля 2025
Краще фін стабільність, а кохання та щастя швидкоплинне..
Харе вже когось любити, пора вже себе..)
Мавка• 07 февраля 2025
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
А, ну, так вы о себе говорите. А есть такие барышни, что и в 50 страсти кипят. И они в 5 раз замуж идут, и каждый раз по любви))
ЖаннаНеАгузарова• 07 февраля 2025
Ответ дляМавка
Бывают, но я таких не встречала, наверное они вообще редко встречаются. Все в окружении кто старше 35 уже не особо влюбляются, все больше смотрят на доход, здоровье, наличие детей и собственного жилья...
Сільський ансамбль• 07 февраля 2025
Ответ дляМавка
Условия выбора другие.
Нигде не было сказано, что в счастливом браке возможны изменения в финансах.
Деньги или удачный брак.
Удачный брак...... в котором всё удается настолько, что для семьи будет достаточно. Не излишки и роскошь, а достаточно для жизни: продукты без акций, учеба и кружки детям, отдых на море семье, авто среднего сегмента из салона и остальное в таком духе.
О, и ник соответствующий