Краля-Галя• Изменено 07 февраля в 20:14
Податок продавця в Україні на Еtsy
Додала номер платника податків на Етсі, оскільки буде стягувати комісію кожного місяця. Я новачок у цьому, тому допоможіть, будь ласка, розібратись. На скільки розумію, якщо додаєш свій ідентифікаційний код , тоді саме Етсі нічого собі не бере (за ПДВ), проте чи треба платити податки саме Україні ? У разі якщо я не зареєстрований ФОП і дохід у місяць буде невеликим (до 5 тис грн). Дякую
Сіточка• 07 февраля в 20:17
Скорее всего это ставки по налогам. Если добавите будет 10%, а если нет 30%, а налогов в Украине это не касается, это они хотят с вам налоги сша поиметь, по сути двойное налогообложении, вопрос только какой процент.
Краля-Галя
• 07 февраля в 20:29
Ответ дляСіточка
Дякую! Як Ви тоді вважаєте, чи потрібно взагалі вказувати ідентифікаційний код чи краще його взагалі прибрати ? Намагаюсь зрозуміти, що краще.. В мене сума була ≈ 3$, то ж чи має сенс взагалі його додавати ?
Краля-Галя
• 07 февраля в 20:32
Ответ дляСонячний зайчик
Вибачте, а нащо за 5 тис грн в міс оцим заморочуватися?
Щоб ви запитали )) всі ж з чогось починають, але якщо знаєте якісь лайфхаки як заробити одразу багато, то поділіться )
Сонячний зайчик• 07 февраля в 20:42
Ответ дляКраля-Галя
Наприклад зареєструватися гуртовим покупцем на посуді і продавати через олх. Я так в декреті по 10 тис заробляла, а це було 12 років назад. Зараз зовсім інші цінники.
Якщо етсі, то вже краще якісь вироби з дерева, закарпатьські сувеніри. А ще краще не на етсі, а на їхніх внутрішніх майданчиках.
Якщо для старту, то звісно можна і з 5 починати, але одразу розкахувати, що буде прибуток і створювати відповідно аккаунт і документи. Там з тим не жартують, якщо буде якесь порушення.
Успіху!
Сіточка• 07 февраля в 21:50
Ответ дляКраля-Галя
Тут нет однозначного ответа... Если не указывать сдерут с вас 30 процентов с зароботка, укажете только 10.. но типа вы должны и у нас заплатить. Например, в конце года как физособа. Ну и плюс непонятно, что там с обменом данными.. На 5 шт фоп это конечно.. сильно..я тоже думала об этом все говорят фоп фоп, а если зароботок не особо, а уже впереди паровоза..
Краля-Галя
• 07 февраля в 21:54
Ответ дляСонячний зайчик
Успіху!
Це просто підробіток для мене, не основна робота 🙃 дякую за поради та побажання. На жаль, фізичні товари складніше продавати та більше мороки з ними, розумію що прибуток також більший звичайно, але навіть ті ж самі вироби треба знати як виготовляти і на це потрібно більше часу
Краля-Галя
• 07 февраля в 21:54
Ответ дляСіточка
Дякую )
Сонячний зайчик• 08 февраля в 08:27
Ответ дляКраля-Галя
А нащо їх виготовляти? Купити по 50 грн, а продавати по 50 доларів. Для Америки 50 дол то не гроші,а мігрантів наших море. От вони і гребуть його все. Бо мама наприклад була з України і їм це прикольно.
Краля-Галя
• 08 февраля в 12:33
Ответ дляСонячний зайчик
А як щодо авторських прав ?
Сонячний зайчик• 08 февраля в 12:36
Ответ дляКраля-Галя
А як щодо авторських прав ?
Тобто домовитися з продавцем, щоб він вам надав фото своєї майстерні вам не під силу?