Хвильоватиша• 07 февраля в 21:17
Відгуки. Хто працював в PWC?
Привіт. Хто працював в даній компанії? Які відгуки та враження?
Дякую!
Хвильоватиша
• 07 февраля в 21:20
Ответ дляБарабан для дорослих
Стабільна міжнародна компанія. Що саме вас цікавить?
Цікавить ставлення до працівників , завантаженість на роботі, і тд
Барабан для дорослих• 07 февраля в 21:21
Ответ дляХвильоватиша
Це компанія з високими стандартами. Ставлення до співробітників коректне. Завантаженість - від посади, обов´язків залежить
Хвильоватиша
• 07 февраля в 21:22
Ответ дляБарабан для дорослих
Що значить високі стандарти?
В гости звали?• 07 февраля в 21:23
Ответ дляХвильоватиша
Що значить високі стандарти?
я вже бачу що ви їм не підійдете.
Хвильоватиша
• 07 февраля в 21:24
Ответ дляВ гости звали?
я вже бачу що ви їм не підійдете.
Чого?)
Голова колгоспу• 07 февраля в 22:06
В них конвеєр на junior посадах. Тому все залежить від ролі.
Хвильоватиша
• 07 февраля в 23:33
Ответ дляГолова колгоспу
А чого конвеєр? ) он вище пишуть, що високі стандарти і все таке)
40каградусная• 08 февраля в 08:15
Бо беруть студентів і постійні мандри в сезон по країні. Хто вижив той молодець. А хто ні - має гарне резюме і бажаний кандидат в фінанси великих компаній. Принаймні до війни так було.