Ухахайкина• 08 февраля 2025
Порадьте будь ласка, ножниці для дитини 4 роки.
Доброго ранку.
Хочу почати навчати дитину користуватися ножницями для паперу.
Порадьте будь ласка, якісні і безпечні
Меня много• 08 февраля 2025
Купуйте звичайні,гострі.Що ж дитина навчиться,якщо вони будуть тупі?Вона їх одразу і закине.
В мережі Папірус є такі коротенькі,з заокругленими кінцями.Коротенькі краще,бо їми зручно вирізати всілякі візерунки,фігури.Довгі для цього не дуже годяться
Джинци на Флісі• 08 февраля 2025
Моей 3,3г режет обычными кухонными ножницами 😁 очень исправно справляется с ними 😁
Ухахайкина
• 08 февраля 2025
Ответ дляМеня много
Дякую.
Тому і створила тему , щоб досвідчені мами порадили практичні, так як буду купувати онлайн, плюс нема досвіду і важко зрозуміти які дитині будуть зручні.
Подивилася в гуглі, є всякі з обмежувачем натягу і лінійкою на лезі.. голова кругом..
Ухахайкина
• 08 февраля 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
Молодець!
Ухахайкина
• 08 февраля 2025
Ответ дляМеня много
Якщо можете, киньте фото або посилання про які ви радите.
Буду щиро вдячна
Добро с Кулаками• 08 февраля 2025
Обычные детские канцелярские ножницы. Их куча в магазине на любой выбор и онлайн тоже. Мы выбираем по рисунку на них )
Меня много• 08 февраля 2025
Ответ дляУхахайкина
Буду щиро вдячна
Їх повно,я не дома,так би фото показала.Обирали наочно,щоб гострі були