Дівчата, в кого така ж проблема давайте разом якось почнемо, будемо мотивувати одна одну
ProstoKoschka• 08 февраля 2025
А навіщо вам, щоб хтось мотивував? Мотивуйте сама себе. В мене фігура гарна, а от стан шкіри погіршився значно. Стала перед дзеркалом, і це найкраща мотивація передивитись харчування і підключити спорт, щоб поліпшити стан шкіри. Але мені навіть це важко, бо дуже люблю торти, випічку. Можу тільки це й їсти. Вага не росте, а от целюліт аж бігом з´являється. Я не люблю спорт, але через день почала робити вправи, і печу тепер лише раз на тиждень, а не майже щодня
LadyDShoes• 08 февраля 2025
Ответ дляНіка Найз
По меркам советчицы вы модель!
😂😂😂😂, Нет, Живот мешает😂😂
LadyDShoes• 08 февраля 2025
Ответ дляНіка Найз
На живот надо положить доску и сверху гирю!
По идее жир должен уйти в другие, невидимые мужикам ракурсы!
Это куда стесняюсь спросить?
LadyDShoes• 08 февраля 2025
Ответ дляНіка Найз
Вообще то сильнее чем советчица даже иста не сжигает калории!
Та ладно, я вот прям сейчас очень калорийный суп ем
LadyDShoes• 08 февраля 2025
Ответ дляНіка Найз
ааа, ну в другие! надо проверять опытным путем!
Грудь или попа?
LadyDShoes• 08 февраля 2025
Ответ дляНіка Найз
Худеете вкусно!
Очень вкусно, но больше нельзя ничего есть