Дівчата, в кого така ж проблема давайте разом якось почнемо, будемо мотивувати одна одну
Yuliya3012• 08 февраля 2025
У мене болить зуб. Давайте ще, у кого болить зуб будемо мотивувати одна одну.....
Bransoletka• 08 февраля 2025
Ответ дляSandraС
Майже 10 кг за три місяці? Круто! Який саме дефіцит був? І який вік Ваш якщо можна, це теж важливий фактор.
33 роки, дефіцит 1300. Зараз поступово намагаюся збільшити до 1500