ЧупакабраЗеБест• 08 февраля в 10:38

Контроллер в троллейбусе: Плакать хочется от таких как вы!

была вчера я свидетелем махача между одной половиной тралика и другой.
КОнфликт был очень простой и понятный: один парниша лет 20 не оплатил проезд, то есть оплатил когда зашли контролеры, они это увидели и давай тревобовать с него штраф.
и тут начинается моральное мочилово.
одна женищна нчинает крчиать "нечего цепляться к парням, идите дальше!"
другая "им еще на фронт идти, а вы к ним со своими штрафами, они на защищают!"
другая половина "в чем его пробелма оплатить?",
"а кого он защищает сейчас? откуда вы хнаете пойдет он на войну или нет"
контролерша "ну давайте вообще нас уволим, будет ОТ стоять неоплаченный, будете все на паршрутках ездить",
женщины опять "так вы с ним местами поменяйтесь, пусть он на ваше место, а вы вместо него в окоп, раз больше ничего не умеете кроме как гавкать и к молодым мужчинам цепляться".
КОнтролер плюнула и с такой горечью "плакать хочется от таких как вы!"

Как вы думаете, кто тут прав, кто не прав, кто чмо ,а кто ент?
Кудесница полесья• 08 февраля в 10:41
Цирк, ещё и окопы приплели. Но контролёры, в большинстве своем, быдло. Штраф не содрала, потому ей и обидно до слез стало.
Слава Богу, я больше не езжу автобусами. Тогда это было вынужденно.
Леска• 08 февраля в 10:42
І ці люди хочуть у Європу?? Користувався ОТ -платити. Не заплатив-май совість і сплати штраф.
SantaMonika• 08 февраля в 10:52
Який жах. Як добре, що я років 20 не їзжу на тролейбусах, ще стільки ж не буду. Хоча, в дитинстві - мені подобалось
natlem• 08 февраля в 10:52
Ответ дляЛеска
Я повністю згодна з вашою позицією, але є одне але: що робити тим людям, які отримують заробітну плату (мінімальний розмір якої встановлено законодавством, між іншим), працюють повний день, але на отримані гроші фізично не можуть сплатити за проїзд? Хто має відповідати за те, що працююча людина змушена обирати за що сплачувати: проїзд, комуналку чи їжу? І так, щоб дістатися до такої роботи людина має брати транспорт, бо пішки не дійдеш... Хто відповідальний за те, що держава дозволяє обдирати людину ?
SantaMonika• 08 февраля в 10:53
Ответ дляЛеска
Не впевнена, що саме вони кудись хочуть. Чи хотіли.
Незламна• 08 февраля в 11:03
Ответ дляКудесница полесья
А кого ви хочете бачити у ролі контролерів?) У них є конкретна робота, щоб її виконати серед такого контингенту, треба, на жаль, бути бидлом)
Леска• 08 февраля в 11:03
Ответ дляnatlem
Так не сплачуючи за проїзд, тобто роботу водія, технічного персоналу, диспетчера, механіків -ці люди залишаються без зп, тобто вони йдуть з роботи і нема кому кермувати тролейбус, тролейбуси без реомнта взагалі стануть і тепер пасажири взагалі нікуди не зможуть добратися, або їздити маршрутками за втридорога, не факт що не в 5 раз дорожче, якщо маршруткам не буде альтернативи і конкуренції.
Разве водій тролейбуса винен що у пасажира мінімальна? Хоча у випадку з їжею тут є вибір-ходити пішки.
Дафна• 08 февраля в 11:03
Когда наши попадают в Европу платят штрафы молча как зайчики, только дома типа смелые « махачи» устраивают
Контролерам сочувствую.
Ездишь- плати
Не заплатил- штраф
Леска• 08 февраля в 11:04
Ответ дляSantaMonika
Ви ж зрозуміли що не конкретно про бабусю мова йде, а про соціум, країну .
Не чіпай - вб ю• 08 февраля в 11:05
Пацан чмо
Кудесница полесья• 08 февраля в 11:06
Ответ дляНезламна
Они наезжают даже просто так, с порога заходят с наездом, и только и ждут, чтоб у кого-то штраф содрать.
Я видела много случаев. Есть адекватные контролёры, если с прибабахом и таких больше.
Кудесница полесья• 08 февраля в 11:07
Ответ дляЛеска
Какая вы умная, когда дело не вас касается. В Харькове вообще ОТ бесплатный, и что, все водители и механику умерли от голода и без зп сидят?
Дафна• 08 февраля в 11:07
Ответ дляКудесница полесья
Я вижу только случаи когда безбилетные пассажиры истерики устраивают.
Кудесница полесья• 08 февраля в 11:08
Ответ дляДафна
И такие бывает. В основном, быдло это контролёры.
natlem• 08 февраля в 11:08
Ответ дляЛеска
Комунальний транспорт фінансується з місцевого бюджету, він є збитковим, якщо ви не в курсі) І буде збитковим, поки бюджет буде ’пилятися’ Зпл водія ніяк не залежить від оплати за проїзд. А ось якщо на роботу не в йде вихователь в дитсадку його дитини, бо не було грошей на квиток в автобусі, то навряд чи цей водій вийде на зміну.
natlem• 08 февраля в 11:14
Ответ дляДафна
Контролерам сочувствую.
Ездишь- плати
Не заплатил- штраф
В Європі ніколи не буде стояти питання заплатили за проїзд чи комуналку. Люди не платять не тому, що вони жадібні, а тому що розмір зпл елементарно не дозволяє оплатити проїзд.Познімайте пільги з тих, хто не самий нужденний (прокуратура, поліція, податкова....цей список без кінця і краю), оптимізуйте транспорт і його вартість. У деяких країнах комунальний транспорт безкоштовний, його покриває бюджет. Перестаньте класти асфальт і відбивати гроші на ’парках’ чи ’рожевих каштанах’ за пару мільйонів. Вкладіть ці гроші у те, що потрібно людям - транспорт, медицину, освіту. І буде вам щастя, а декому мінус хатинка в Італії :)
Passiflora_• 08 февраля в 11:16
Ответ дляnatlem
Если сел в ОТ должен заплатить за проезд. Не за что платить - идёшь пешком.
Булочку в супермаркете вы же бесплатно не берете?
Кудесница полесья• 08 февраля в 11:21
Ответ дляPassiflora_
Берут и булочки бесплатно и пробивают на кассе самообслуживания одно вместо другого(на развес товары). То вы просто не знаете. Были бы нормальные зарплаты и цены не конские, то такого бы не было
natlem• 08 февраля в 11:22
Ответ дляPassiflora_
Якщо людину ставити в таку позицію, що вона всім винна, а їй ніхто, то рано чи пізно людина дійде до того, що ’кому я винен - всім пробачаю’.
Держава має гарантувати людині, яка працює повний день, заробітну плату, яка дозволить оплатити транспорт. Ми ж не про таксі говоримо, а про ГТ? Зарплата має закривати базові потреби людини. Якщо вона цього не робить, то наївно чекати на виконання людиною ’ти должен’. Оплата транспорту то лише початок, якщо зпл не дозволить людині харчуватися, то вона вийде на вулицю, щоб відібрати їжу у того, в кого вона є. Це страшно, коли людина хоче працювати і працює, але зарплата не дозволяє людині вижити. Страшно, коли людина хоче працювати, але роботи не має. Страшно, коли в країні повністю відсутня соцпідтримка і всі вважають це нормою.
Lianaa_06• 08 февраля в 11:28
Он ещё не в окопе и не факт, что будет. А контроллер - это работа такая. Есть правило: проезд платный, есть другое правило - не заплатил, оплатишь в 10-ти кратном размере. Точка. Парень знал на что шел, когда выбрал не платить.
Irusik-0874• 08 февраля в 11:44
Контролёры, это лайт версия тцкашникоа
Ollka• 08 февраля в 11:46
Наскільки я пам´ятаю пасажир може оплатити проїзд до наступної зупинки.
Тобто якщо зайшов разом з контролерами - може оплатити при них, якщо вже був в транспорті - має заплатити штраф
Дафна• 08 февраля в 12:43
Ответ дляnatlem
У пенсионеров бесплатный проезд
Безбилетники- это работающие молодые или среднего возраста люди

Пешком почему то не идут
Леска• 08 февраля в 12:47
Ответ дляnatlem
Точно, а гроші беруться в тумбочці!
Ви хочете уявляєте звідки береться місцевий бюджет??
Так кожен краде на свому доступному івні-пасажири несплачуючи проїзд, депутати пиляючи бюджет. Одного поля ягоди, масштаб ягід різний
marydgayne• 08 февраля в 12:48
Ответ дляКудесница полесья
как вы думаете, почему люди должны оплачивать проезд? в какой фонд идут эти деньги и на что тратятся ТТУ?
Almamater• 08 февраля в 12:52
Так хлопець оплатив проїзд. Які до нього претензії. Коли зайшли ті контролери чи ні, все одно. Якщо система не була заблокована, а проїзд оплачений, що ви з нього хочете? Контролери - кончені люди зачасту. Теж була свідком безпідставних до@&бів з їх боку до людей. Нема кому їм табло начистити.
Almamater• 08 февраля в 12:54
Ответ дляIrusik-0874
Контролёры, это лайт версия тцкашникоа
Правда життя! Били людей до того, як це стало мейнстрімом.
natlem• 08 февраля в 12:58
Ответ дляЛеска
Точно, а гроші беруться в тумбочці!
Розкажіть звідки) Ви напевно не помітили слова ’працююча людина’? Людина працює, сплачує податки із зробленого, плюс сплачує ПДВ за геть усі товари та послуги, які теж йдуть у державний бюджет. Держава дозволила роботодавцю платити людині занижену зпл і людина з цим нічого не може вдіяти, оскільки депутати проголосували за мінімалку, яка за межею бідності і яка не передбачає проїзд у транспорті чи лікування. Держпраці не контролює офіційне оформлення, захист працівника при звільненні чи захист умов праці. Таким чином працююча людина поставлена державою ’раком’, її нікому захистити. Тому і виходить, що частина в буковелі сидить, а частина за копійки впахує, не заробляючи навіть на проїзд. І лише незначна частина може дозволити щось середнє. Основна маса населення бідна. І держава замість того, щоб підтримати населення, розказує про обов´язки, забуваючи про права.
Кудесница полесья• 08 февраля в 13:02
Ответ дляmarydgayne
Мне все равно. Я езжу на метро(мою ветку починили). Там практически нет такого быдло контингента, которое ездит в маршрутках-автобусах и троллейбусах.
Кудесница полесья• 08 февраля в 13:04
Ответ дляOllka
Дебильное правило. Там така толкотня, толпища заваливают, все тыкают этими проездными, валидаторы глючат, часто стоишь на одной ноге возле выхода, какое там оплатить в течении остановки