Святогорий• 18 февраля в 15:04
"Жінка не бита, як коса не клепана" - с какой поэмы Т.Г.Шевченко эта фраза?
Сейчас проверим образованность наших украиночек.
Ответ дляLove_Love_Love_
Який ще Шевченко?
Удалено администрацией...
Ответ дляa.ostroverh
Опять дурачка выпустили
Удалено администрацией...
Стрекоза любви• 18 февраля в 15:12
Підкажіть, якщо людину в блек-ліст відправити, чи буду я бачити її теми?
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
Корчагина Александра• 18 февраля в 15:35
Це Ольга Кобилянська. Фраза вирвана з контексту. Треба повністю прочитати твір, щоб зрозуміти зміст. Якщо ви здатні прочитати цей твір українською, то обов´язково зробіть це.
Ответ дляКорчагина Александра
Удалено администрацией...