Bransoletka• 08 февраля в 11:17

Яка допомога в обмін на наші корисні копалини? Не розумію...

Поясніть, яка саме допомога мається на увазі від Америки в обмін на наші копалини? Військова длч продовження війни чи економічна для підтримки післявоєнного часу в Україні?
ellllena.ua• 08 февраля в 12:04
Ответ дляBransoletka
До речі, а як це вже Порошенка в США випустили? То ж не випускали з країни
Вероятно, так выходит, что в Украине больше не с кем договариваться.
sky-labs• 08 февраля в 12:06
Ответ дляellllena.ua
Точно не для этого
owl62• 08 февраля в 12:07
Ответ дляBransoletka
Удалено администрацией...
Argesha• 08 февраля в 12:08
Військова - та, що вже була.
От за це віддавайте копалинами.
Чекали на альтруїзм прекрасної демократії-неімперії? Куштуйте з задоволенням, приємного апетиту)
Argesha• 08 февраля в 12:11
Ответ дляГимли
За котнфетками Рошен
Молодий гетьман в Англії
Аааа
У Москві матерЯ бастують
Argesha• 08 февраля в 12:12
Ответ дляellllena.ua
Внєзапно😭
Хто б міг подумати))))
Argesha• 08 февраля в 12:14
Ответ дляOlvia1987
И главное,как умело штаты в этой войне участвовали.Даже не явились,а лакомый кусок себе отбили.
Розумні люди, розумна країна.
Завжди чужими руками і життями лохви. В мене тільки повагу викликають розум і розсудливість.
Просто аплодую стоячи, як завжди.
Кудесница полесья• 08 февраля в 12:17
Ответ дляArgesha
Молодий гетьман в Англії
Аааа
У Москві матерЯ бастують
Силовая мобилизация на курщине русские матери воют вышли на митинг просить путина Ванька зачем пошел в чужую страну у самих туалеты на улице путька почему газ не сделал в сёлах посылаешь Ванек на войну бугагагагаоа
Selena-8b15• 08 февраля в 12:28
Ответ дляKorsika999
Как я и говорила здесь ещё в самом начале войны. Ничего Америка не даёт бесплатно. А тут орали, что я матрёшка, и это все помощь безвозмездно. И Америка добрая. Надеюсь хоть сейчас доходит степень их ’доброты’
Они больше всех зарабатывают на этой войне, а на них молятся
In limbo• 08 февраля в 12:29
Вже бачу передвиборчу компанію Тимошенко «кожному українцю по власній копанці» 😂
Бачу, як різні опозиційні сили попіднімали ґвалт. Всього лише по тій причині, що в кожного лише свій шкурний інтерес.

Надра які ніхто не розробляє - справді не мають цінності. І не працюють на країну і людей.

Чому ніхто не каже про те, якщо їх віддати китайцям і рускім, как в афрікє, то звісно дуже краще не буде. Буде корупціонізація еліт і розтринькування суверенності. Та й нікому на Заході не цікаво підсилення китаю. В цьому є певні гарантії безпеки. Не кажучи про робочі місця, податки і таке інше.

А взагалі не бачу сенсу це перемелювати зараз, поки все на рівні бла-бла-бла.
Olga_72• 08 февраля в 12:45
А чому ніхто не пише про оцю маленьку поправку: В обмін на розробку копалин на окупованих територіях.
viter33• 08 февраля в 12:47
Ответ дляКудесница полесья
Надеюсь, что экономическая, а не военная.
Економічну - розкрадуть
А військовій - фактично нема альтернативи (враховуючи, що Європа робить дуже мало)
Тому - лише військова
ellllena.ua• 08 февраля в 12:49
Ответ дляIn limbo

Чому ніхто не каже, шо за ті кошти шо роками витікали в оффшори, можна було інвестувати в розробку копалин. В Запоріжжі стільки науково-дослідницьких інституцій лишилось після УССР: інститут титану, спецсталь. У Дніпрі чорної металургії. Гроші є, спеціалісти є. Може питання ставити вже, кого має бути засуджено за держзраду в історичних масштабах?
А не лише питання кому це все віддати на розробку? Шта? Віддати? З якого хєра?
автор Bransoletka • 08 февраля в 12:54
Ответ дляellllena.ua
Мені здається, що він може бути наступним президентом. Бо особливо і немає з кого вибирати, зелені видавили всіх конкурентів
Кудесница полесья• 08 февраля в 12:56
Ответ дляviter33
Економічну - розкрадуть
Тому - лише військова
Не даст Трамп оружия для войны. До лета договорняк гарантирован
Кудесница полесья• 08 февраля в 12:56
Ответ дляOlga_72
Потому что оккупированные уже навсегда за рашкой
viter33• 08 февраля в 13:00
Ответ дляКудесница полесья
Поки що дає
А щодо переговорів - побачимо - бо все лише припущення
А воювати чимось треба ’тут і зараз’
Korsika999• 08 февраля в 13:00
Ответ дляIn limbo

То не перемелюйте
annu-b519• 08 февраля в 13:01
Это в смысле получается, что мы воюем для того, что бы ресурсы достались США , а не Рашке? 🤔
viter33• 08 февраля в 13:02
Ответ дляBransoletka
Не буде Порошенко президентом - занадто великий антирейтинг
Як тільки оголосять дату виборів - про Ліпецьку фабрику на усіх телемарафонах нон-стоп 24/7 крутитимуть
І про ’сина-ухилянта’
annu-b519• 08 февраля в 13:03
Ответ дляKorsika999
Никто. Договорится с путиным. А то что не захвачено, будет америке. А украинцам дуля. Хотя и раньше это захватили олигархи, так что украинцам в любом случае ничего не досталось бы
Ну так хоть жили спокойно и нормально, а так интересно вышло, они нами за свои интересы воевали?
Кудесница полесья• 08 февраля в 13:05
Ответ дляviter33
Поки що дає
А воювати чимось треба ’тут і зараз’
Не даётся все приостановлено. Но вы можете верить телеграм каналам, которые заливают щыру правду патриотам, чтобы завали и не задавали лишних вопросов
А воювати не треба вообще, в нашем- то случае
viter33• 08 февраля в 13:07
Ответ дляКудесница полесья
Літаки щодня привозять. По декілька в день. Як і до Трампа. Не Київ, звісно. І конвої фур по трасі
Не воювати - не варіант, москалі - не люди , це просто дикі створіння
Korsika999• 08 февраля в 13:07
Ответ дляannu-b519
Они это готовили ещё с 90х годов. Это политика США и Британии. Колонизация других стран любым способом. Не обязательно это делать официально и открыто. Но любым способом захватывать и эксплуатировать, выкачивать земли, и ’туземцев’. Это никакой не секрет. Достаточно почитать учебники истории
annu-b519• 08 февраля в 13:10
Ответ дляviter33
Економічну - розкрадуть
Тому - лише військова
А воевать кто будет? Не на форуме, а там, с оружием в руках? Вы не хотите и я не хочу, кто должен идти и ради чего?
Татьяна-57fb• 08 февраля в 13:11
ресурсы в обмен на оружие и продолжение войны , я так поняла потому что подпишут закон о мобилизации 18 - 20 ти летних детей
viter33• 08 февраля в 13:11
Ответ дляannu-b519
Якщо б не воювали - війна б закінчилася в березні 2022 капітуляцією
По Афганістану та Сирії побачили, що якщо не хочуть воювати - армія розбігається за тиждень
annu-b519• 08 февраля в 13:12
Ответ дляviter33
Удалено администрацией...
annu-b519• 08 февраля в 13:12
Ответ дляKorsika999
Та мне то это понятно
viter33• 08 февраля в 13:12
Ответ дляannu-b519
Удалено администрацией...
воював більше року