Bransoletka• 08 февраля в 11:17

Яка допомога в обмін на наші корисні копалини? Не розумію...

Поясніть, яка саме допомога мається на увазі від Америки в обмін на наші копалини? Військова длч продовження війни чи економічна для підтримки післявоєнного часу в Україні?
Korsika999• 08 февраля в 13:14
Ответ дляviter33
Якщо б не воювали - війна б закінчилася в березні 2022 капітуляцією
По Афганістану та Сирії побачили, що якщо не хочуть воювати - армія розбігається за тиждень
И что дальше бы было? Буряты Сибирь?😏
ellllena.ua• 08 февраля в 13:14
Ответ дляannu-b519
Это в смысле получается, что мы воюем для того, что бы ресурсы достались США , а не Рашке? 🤔
Отакої
annu-b519• 08 февраля в 13:14
Ответ дляviter33
воював більше року
Удалено администрацией...
Кудесница полесья• 08 февраля в 13:15
Ответ дляviter33
Літаки щодня привозять. По декілька в день. Як і до Трампа. Не Київ, звісно. І конвої фур по трасі
Не воювати - не варіант, москалі - не люди , це просто дикі створіння
Удалено администрацией...
annu-b519• 08 февраля в 13:15
Ответ дляviter33
Переговорами и целой страной с жителями, но понятно, что цель другая изначально была
Кудесница полесья• 08 февраля в 13:15
Ответ дляviter33
Она щас закончится намного худшими для нас условиями весной. Ради чего все было?
annu-b519• 08 февраля в 13:16
Ответ дляellllena.ua
Отакої
Да, при том даже это некоторые считают + 🤪
Кудесница полесья• 08 февраля в 13:16
Ответ дляviter33
воював більше року
Удалено администрацией...
автор Bransoletka • 08 февраля в 13:16
Ответ дляviter33
Не буде Порошенко президентом - занадто великий антирейтинг
Як тільки оголосять дату виборів - про Ліпецьку фабрику на усіх телемарафонах нон-стоп 24/7 крутитимуть
І про ’сина-ухилянта’
Я думаю, що до початку оголошення виборів марафон прикриють
Кудесница полесья• 08 февраля в 13:17
Ответ дляKorsika999
И что дальше бы было? Буряты Сибирь?😏
Корейцы , Воркута, туалет на улице...
ellllena.ua• 08 февраля в 13:18
Ответ дляannu-b519
И с этими людьми приходится жить в одной стране. Куля в лоб в Санта-Барбаре окопался, а так дышал, так дышал.
annu-b519• 08 февраля в 13:18
Ответ дляBransoletka
Я тоже думаю, что будет порох и Юля делить трон, но Юля 50/50, а порох на 90. Наверное впервые пойду и проголосую за него.
annu-b519• 08 февраля в 13:19
Ответ дляellllena.ua
Обалдеть скотыняка, нормально так сбежал...
Olvia1987• 08 февраля в 13:21
Ответ дляellllena.ua
А кто знает,где сейчас бывший голова ВР, который все буквы глотал?Парубий?
voloshka_s• 08 февраля в 13:21
Яка допомога? Уже вся допомога була як виявляется, за неї і розрахунок.Це плата, щоб всю зелену команду залишили в живих і здорових, бо мабуть є варіанти після виборів
Кудесница полесья• 08 февраля в 13:24
Ответ дляOlvia1987
Где-то на Мальте, а полномочия глотать передал украинцам.
автор Bransoletka • 08 февраля в 13:25
Ответ дляannu-b519
Юля 90%, що буде висуватися. Тільки вона вже політичний труп
voloshka_s• 08 февраля в 13:26
Ответ дляOlvia1987
Там де всі інші, де і Луценко, і Аваков і інші патріоти, у безпечних країнах воюють із джеком деніелсом.
viter33• 08 февраля в 13:28
Ответ дляBransoletka
Та байдуже
По багатьох телеканалах, усіх фейсбуках-інстаграмах буде йти антиреклама
і ’сенсаційні журналістські розслідування про злочини Порошенка ’ - пачками
viter33• 08 февраля в 13:30
Ответ дляКудесница полесья
Заради того, щоб раша усіх не знищила
Хоча - кому пояснюю....
Які весною були умови - роззброїти армію і залишити 85 тис. військових. Після того - легко ’Київ за 3 дні’
viter33• 08 февраля в 13:31
Ответ дляannu-b519
А раша вступала в переговори?
Виключно - вимога капітуляції
viter33• 08 февраля в 13:32
Ответ дляKorsika999
И что дальше бы было? Буряты Сибирь?😏
Почитайте історію України
Достатньо за 20 століття
Розкуркулення, знищення інтелігенції, голодомор - разом мільйони смертей. Які принесла раша
Хуйло ж чітко сказало - України та українців нема і не було
Olvia1987• 08 февраля в 13:32
Ответ дляviter33
А раша вступала в переговори?
Виключно - вимога капітуляції
А мы предлагали переговоры?
Моpгана• 08 февраля в 13:34
Ответ дляowl62
Удалено администрацией...
Кудесница полесья• 08 февраля в 13:37
Ответ дляviter33
Заради того, щоб раша усіх не знищила
Хоча - кому пояснюю....
Удалено администрацией...
Кудесница полесья• 08 февраля в 13:38
Ответ дляМоpгана
Удалено администрацией...
Моpгана• 08 февраля в 13:42
Ответ дляКудесница полесья
Не даётся все приостановлено. Но вы можете верить телеграм каналам, которые заливают щыру правду патриотам, чтобы завали и не задавали лишних вопросов
А воювати не треба вообще, в нашем- то случае
Неправда. Я телеграмів не читаю, але чую власними вухами, що їде майже кожну ніч. А деякі бачать власними очима.
Кудесница полесья• 08 февраля в 13:44
Ответ дляМоpгана
Удалено администрацией...
Моpгана• 08 февраля в 13:51
Ответ дляКудесница полесья
Удалено администрацией...
Та їй начхати на ваш вишуканий тролізм та і на вас взагалі. Можна ж просто заблокувати, не згадувати, але ж ні, тягнуть за вуха в кожній темі)
Я бежала за вами три дня, чтобы сказать, как вы мне безразличны))
Моpгана• 08 февраля в 13:51
Ответ дляКудесница полесья
Удалено администрацией...