Поясніть, яка саме допомога мається на увазі від Америки в обмін на наші копалини? Військова длч продовження війни чи економічна для підтримки післявоєнного часу в Україні?
Korsika999• 08 февраля 2025
Ответ дляviter33
Якщо б не воювали - війна б закінчилася в березні 2022 капітуляцією
По Афганістану та Сирії побачили, що якщо не хочуть воювати - армія розбігається за тиждень
И что дальше бы было? Буряты Сибирь?😏
ellllena.ua• 08 февраля 2025
Ответ дляannu-b519
Это в смысле получается, что мы воюем для того, что бы ресурсы достались США , а не Рашке? 🤔
Отакої
Кудесница полесья• 08 февраля 2025
Ответ дляviter33
Літаки щодня привозять. По декілька в день. Як і до Трампа. Не Київ, звісно. І конвої фур по трасі
Не воювати - не варіант, москалі - не люди , це просто дикі створіння
Удалено администрацией...
Кудесница полесья• 08 февраля 2025
Ответ дляviter33
Она щас закончится намного худшими для нас условиями весной. Ради чего все было?
Ответ дляviter33
Не буде Порошенко президентом - занадто великий антирейтинг
Як тільки оголосять дату виборів - про Ліпецьку фабрику на усіх телемарафонах нон-стоп 24/7 крутитимуть
І про ’сина-ухилянта’
Я думаю, що до початку оголошення виборів марафон прикриють
Кудесница полесья• 08 февраля 2025
Ответ дляKorsika999
И что дальше бы было? Буряты Сибирь?😏
Корейцы , Воркута, туалет на улице...
ellllena.ua• 08 февраля 2025
Ответ дляannu-b519
Да, при том даже это некоторые считают + 🤪
И с этими людьми приходится жить в одной стране. Куля в лоб в Санта-Барбаре окопался, а так дышал, так дышал.
voloshka_s• 08 февраля 2025
Яка допомога? Уже вся допомога була як виявляется, за неї і розрахунок.Це плата, щоб всю зелену команду залишили в живих і здорових, бо мабуть є варіанти після виборів
Кудесница полесья• 08 февраля 2025
Ответ дляOlvia1987
А кто знает,где сейчас бывший голова ВР, который все буквы глотал?Парубий?
Где-то на Мальте, а полномочия глотать передал украинцам.
Ответ дляannu-b519
Я тоже думаю, что будет порох и Юля делить трон, но Юля 50/50, а порох на 90. Наверное впервые пойду и проголосую за него.
Юля 90%, що буде висуватися. Тільки вона вже політичний труп
voloshka_s• 08 февраля 2025
Ответ дляOlvia1987
Там де всі інші, де і Луценко, і Аваков і інші патріоти, у безпечних країнах воюють із джеком деніелсом.
Ответ дляКудесница полесья
Заради того, щоб раша усіх не знищила
Хоча - кому пояснюю....
Які весною були умови - роззброїти армію і залишити 85 тис. військових. Після того - легко ’Київ за 3 дні’
Хоча - кому пояснюю....
Кудесница полесья• 08 февраля 2025
Ответ дляviter33
Заради того, щоб раша усіх не знищила
Хоча - кому пояснюю....
Удалено администрацией...
Кудесница полесья• 08 февраля 2025
Ответ дляМоpгана
Удалено администрацией...
Ответ дляКудесница полесья
Не даётся все приостановлено. Но вы можете верить телеграм каналам, которые заливают щыру правду патриотам, чтобы завали и не задавали лишних вопросов
А воювати не треба вообще, в нашем- то случае
Неправда. Я телеграмів не читаю, але чую власними вухами, що їде майже кожну ніч. А деякі бачать власними очима.
Кудесница полесья• 08 февраля 2025
Ответ дляМоpгана
Удалено администрацией...