Чемна панночка• сегодня в 11:22
Что не так с питанием в Украине?
4 года нахожусь в иммиграции . В стране где в основном много жирного и калорийного, но я за эти годы похудела прилично. Причем даже в первый год.
Приехала на месяц в Украину и разжирела на 5 кг, не могу сказать что я ела на убой.
Почему так?
Звездолётчица• 2 часа назад
Ответ дляОце так цабе
потому что украинские продукты натуральные и вкусные, организм все усваивает до капельки
взять только наше масло - это же самое вкусное сливочное масло в мире!
а заграничные химозные и пастиковые и просто проходят транзитом
Зараз вас четвертують
Людям які працюють на унітаз та комуналку таке читати - серпом по яйцям
Не вмію заміряти• 2 часа назад
До войны худела вне Украины, при том что пиво пила постоянно, но я пахала на заррботках, поэтому и худела
В принципе проблем с весом никогда не было, наверное от образа жизни зависит ну и есть меньше надо просто
Звездолётчица• 2 часа назад
Ответ дляПокорительная
А ви тут до чого?
Не сприймайте все на свій рахунок, підвищуйте самооцінку трохи.
Удалено администрацией...
ГороховаЯ• 2 часа назад
Ответ дляЗвездолётчица
Слово співвідношення вам відомо
Американець заробляє 400 доларів в місяць ?
Удалено администрацией...
ВерСаСе• 2 часа назад
Ответ дляЗвездолётчица
Все так , але повноцінне харчування ширше , але не важливо
То для чого ви про моркву пишете ?
Звездолётчица• 2 часа назад
Ответ дляГороховаЯ
Удалено администрацией...
Забагаловка• 2 часа назад
Ответ дляВерСаСе
В Україні також .
Про Україну і тверді сорти дуже смішно. Прям стенд ап, а не порадниця)
Звездолётчица• 2 часа назад
Ответ дляЗабагаловка
Тут як цирк зайти
Десь весь світ плаче що в Україні не живе
ГороховаЯ• 2 часа назад
Ответ дляЗвездолётчица
Удалено администрацией...
Здулася? Сходи позирь на вітрини, може четвертий вид перцю тобі покажуть.
ВерСаСе• 2 часа назад
Ответ дляЗабагаловка
Ви там за кордоном з глузду ´їхали?
Покорительная• 2 часа назад
Ответ дляЗвездолётчица
Удалено администрацией...
Жіночко, я розумію, що ви без освіти зовсім, тому переходите на особистості і сприймаєте все на свій рахунок. У вас є життя попереду тому гоу вчитись, щоб не позоритись у суспільстві. У вас обов´язково вийде)
Звездолётчица• 2 часа назад
Ответ дляГороховаЯ
Таки мозку не було - права
До незнайомих на ти не звертаються , але кому я це пишу
Забагаловка• 2 часа назад
Ответ дляОля_с_киркою
Ви погано шукали, можно було и по 10 тисяч знайти.
Я не задавалася метою знайти найдорожче, і це було звичайне Сільпо, навіть не Ля Сільпо чи Гудвайн.
Звездолётчица• 2 часа назад
Ответ дляВерСаСе
Ви там за кордоном з глузду ´їхали?
Абідна да ?
Але ж морква ок ?
Звездолётчица• 2 часа назад
Ответ дляПокорительная
І вже не перша жертва пише
ВерСаСе• 2 часа назад
Ответ дляЗвездолётчица
Абідна да ?
Але ж морква ок ?
Ви моркви не можете купити?
Чого на ній такий акцент?
Карма хамелеона• 2 часа назад
Ответ дляЗабагаловка
Тому що харчування, яке базується на виробах з борошна, картоплі і жиру. Мінімум овочів і фруктів, максимум дешевих вуглеводних і жирних продуктів. Повернетеся до білка плюс овочі і фрукти - піде вага.
Что за хрень? Овощи и фрукты круглый год
Звездолётчица• 2 часа назад
Ответ дляВерСаСе
Ви моркви не можете купити?
Чого на ній такий акцент?
Переживайте про те що вам недоступно
Покорительная• 2 часа назад
Ответ дляЗвездолётчица
І вже не перша жертва пише
Тому починайте харчуйтесь краще.
Звездолётчица• 2 часа назад
Ответ дляПокорительная
Тому починайте харчуйтесь краще.
Удалено администрацией...
Забагаловка• 2 часа назад
Ответ дляУспокойся_Успокойся
А сколько вы едите того хлеба? У меня за неделю 400грамм финского (ржаной,солодовый) для меня и мужа и батон 450 грамм для ребенка. Все
В середньому українець споживає 250 г хліба на день, це від немовлят до пенсіонера. Просто ви маєте можливість замінити його іншими продуктами, а більшість не має. Це статистика, між іншим.
ГороховаЯ• 2 часа назад
Ответ дляЗвездолётчица
Таки мозку не було - права
Яка дотепність! Це алоє і кульбабки так й ефект дають?
Карма хамелеона• 2 часа назад
Ответ дляНульовий сантиметр
Странная тема, если честно.
Что вы там ели во фритюре? Креветки? И хотите сказать, что если бы ели креветки во фритюре в Украине, то поправились бы, а там нет? Все остальное аналогично
Судя по кооментрию выше в наших креветках высокое содержание муки)
ВерСаСе• 2 часа назад
Ответ дляЗвездолётчица
Переживайте про те що вам недоступно
Алоє і кульбаба ?
Покорительная• 2 часа назад
Ответ дляЗвездолётчица
Удалено администрацией...
І правильно робите))
Звездолётчица• 2 часа назад
Ответ дляПокорительная
І правильно робите))
Знаю
Тупість заразна - форум тому підтвердження
Покорительная• 2 часа назад
Ответ дляЗвездолётчица
Знаю
Навіщо ви тут заразу розносите?
Звездолётчица• 2 часа назад
Ответ дляВерСаСе
Алоє і кульбаба ?
Ви реально така недалека ? Між морквою та алоє нічого не немає ?
ГороховаЯ• 2 часа назад
Ответ дляЗабагаловка
А автор при чому до середньостатистичного українця? Вона середньостатистична американка.
Звездолётчица• 2 часа назад
Ответ дляПокорительная
Навіщо ви тут заразу розносите?
Ну от ще підтвердження - такі нерозумні що і не розуміють що про них мова