Папина дочка• 08 февраля в 20:22
Гінеколог Арсеєнко Людмила Михайлівна Якась агресивна, кричить,таке вперше:(
Хто був у неї вона завжди веде так прийом покрикуючи, роздратовано, нічого не запитати, верещить як скажена чи то мені так повезло((
Була у неї на Тичини,22
Шукала відгуки про неї і не знайшла, якби знала не пішла ніколи
Можно хтось зможе порекомендувати гінеколога на Березняках?
Турбує міома, дизбіоз
Дивилася у Тельбін мед приймає Чернов Артем Володимирович, можливо хтось знає як він?дякую за відповіді.
Була у неї на Тичини,22
Турбує міома, дизбіоз
Грибной_Дождик• 08 февраля в 20:24
Чогось згадала крикуна з Поліцейської академії. Може в неї нервове? Дьограна
Папина дочка
• 08 февраля в 20:27
Ответ дляПлекаю думи
Це ви на платний прийом ходили?
Ні, за направленням
Грибной_Дождик• 08 февраля в 20:28
Я завжди в хелсі дивлюсь на кількість оцінок. І в неї їх не дуже
Папина дочка
• 08 февраля в 20:29
Ответ дляГрибной_Дождик
Так є таке, але думала пощастить і записів більше не було ні до кого, на жаль(
Хотіла до Гайдаш записатися, а вона зовсім пропала за хелсі
Папина дочка
• 08 февраля в 20:31
Ответ дляМолчунья
Так, цю тему прочитала
Папина дочка
• 08 февраля в 22:38
Ответ дляМама Чели
Це мій лікар з русановки був- я її вдячна за ведення вагітності.
Значить Вам пощастило якимось чином, але я її не можу рекомендувати