А я с Рио-де-Житомира!• 08 февраля в 21:36
Покупка квартири
Вітаю, дівчата, як зараз вигідніше купляти квартиру (цікавить новострой) з ремонтом уже, заходь і живи, чи самим робити ремонт, купляти меблі, техніку і т.д (кременчук)
После 18• 08 февраля в 21:38
дешевше буде з ремонтом готову. Ремонт роблять приблизно 1 рік. За рік зрозстають ціни на квартири, матеріали
Эт вернячОк• 08 февраля в 21:39
Завжди вигідніше з ремонтом.
Але знайти, щоб підходила по всім параметрам і ремонту, складніше
Малая еще та• 08 февраля в 21:41
Лучше покупать без ремонта. Ремонт от застройщика всегда дешёвый,но если вам под сдачу или денег мало,то особо без выбора
Зашла на 5минут• 08 февраля в 21:57
Ответ дляПосле 18
Можна й за 3 місяця зробити. Були б гроші.
НеВРотик• 08 февраля в 22:01
Дивіться як у вас з грошима.
Якщо хочете зекономити то не вийде.
Бо ремонт від забудовників це ще той квест на вдачу. Ну і звичайно для себе ви будете робити ремонт добре і з хороших матеріалів. Але якщо ви чисто під здачу квартиру купляєте то беріть ремонт від забудовників, там все добре буде, не супер але нормально.
Якщо хочете зекономити то не вийде.
Умничка-помощничка• 08 февраля в 23:30
Я робила сама ремонт в 2х новобудовах. Але і квартири брала на етапі котловану. Звичайно що це було вигідніше по всім параметрам. Але якщо ви далекі від ремонтної теми, то простіше купити готову квартиру з ремонтом.
Які жк дивитесь?
А я с Рио-де-Житомира!
• 09 февраля в 16:11
Ответ дляУмничка-помощничка
Які жк дивитесь?
На троїцькій, автокразовський бульвар, та жк центральний. Квартири з голими стінами від 50тис дол.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 09 февраля в 18:30
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Зверніть увагу на Рив´єру, ввжаю кращим ЖК з перспективою. Перед ним площадка під ТЦ, прямий вихід на набережну, дуже охайна внутрішня територія, шикарний вид з криши і ще багато плющек)
Умничка-помощничка• 09 февраля в 20:24
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
В жк Центральном є і за 40000 однокімнатна)