Доктор Хаос• 09 февраля 2025
Дерматит возле сосков( первый раз такое, носила синтетику
Как то и не думала что такое может быть(( Девочки кто то сталкивался? Пока помазала кремом Судокрем
Доктор Хаос
• 09 февраля 2025
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
В чем выражается?
Возле сосков всегда были такие маленькие бугорочки, а сейчас они увеличились
КондуктЕр тролейбуса• 09 февраля 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Почитайте про железы Монтгомери. Если воспаление или кисты, зуд, сходите лучше к дерматологу.
Доктор Хаос
• 09 февраля 2025
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Спасибо большое, нашла уже, а то я и не знала даже названия. Завтра семейному напишу
Нет, зуда нет, это от синтетики, буквально вот, так я всегда себя вижу, у меня зеркало в ванной комнате, такого не было на днях
Спасибо Вам🙏❤️
Пасти Ла• 09 февраля 2025
В мене щось подібне було, але минуло само по собі буквально за пару днів. Якщо не проходить, то треба точно йти до лікаря.
Доктор Хаос
• 09 февраля 2025
Ответ дляПасти Ла
Та я така перепугана завжди, я піду і так, або фото пришлю поки що
А ви не пам´ятаєте не було це перед місячними?
В мене ось скоро місячні, може то ще й тому, хоча до цього не було
Доктор Хаос
• 09 февраля 2025
Ответ дляПасти Ла
Як добре що пройшло
Пасти Ла• 09 февраля 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Не пам´ятаю, але мені здається, що це було через синтетичну білизну. Було літо і жарко і я додумалася вдягнути таке на жару.
Доктор Хаос
• 09 февраля 2025
Ответ дляПасти Ла
Вже краще мені, судокрем допомає
Пасти Ла• 09 февраля 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Вже краще мені, судокрем допомає
Добре. Рада за вас. Сподіваюся, це у вас просто невелике подразнення.
Доктор Хаос
• 09 февраля 2025
Ответ дляПасти Ла
Дякую❤️
Я теж, бо дуже налякалась