Без образів• 09 февраля в 00:54

Пече від часнику

Дівчата що то може бути, пече, трохи відрижка. Така ситуація я недавно перевірила усе, крім колоно. Бо мала і маю болі в животі. Поставили срк. Але як я розумію дуже умовно, по скаргам. Узі, печінкові проби, срб, гемоглобвн в нормі. Тільки хронь незначна по підшлунковій. Гастроскопія є гастропатія нижнього відділу помірна.
Тобто причину болей не знайшли, призначили пару міс ліки (пробіотики, вітаміни, спазмолетики) а потім знову обстеження. Ліки не дуже допомагають
До чого це я. Я сиділа на парено-вареній дієті і було більш менш, болі зменшилися. А зііла трохи часнику в начинці млинця і мене пече і болить.
Щоб ви рекомендували мені перевірити. Бо я вже чесно не знаю(
Пупуговка• 09 февраля в 01:07
Может у вас непереносимость сырого чеснока? Такое часто встречается
Смажена полуничка• 09 февраля в 01:09
У моего мужа тоже изжога от чеснока. А мне он нравится в определенных продуктах
Ластоноша• 09 февраля в 01:09
И у меня печет от чеснока. И от хурмы и от яблочной кожуры и от киви. По обследованиям все в норме. Просто не ем эти продукты.
автор Без образів • 09 февраля в 01:37
Дякую дівчата, може і так. Просто пов´язую автоматом з загальним нездужанням і болями в животі. А можу бути і не права. Завтра знову повернуся до дієти
Ishoy• 09 февраля в 03:35
У меня так от болгарского перца. Индивидуальная чувствительность
emerald_88• 09 февраля в 08:49
Ну методом виключення залишилось перевірити лише кишківник. Взагалі не розумію як можна було поставити срк, якщо він не перевірений.
Якщо не колоно, то кал на кальпротектин.