Пушап Мі мі• 09 февраля 2025

Вы бы уехали сейчас за границу?

Живу сейчас с мужем и дочерью 12 лет в 25 км от фронта. Муж работает на шахте у него 3 группа инвалидности. Я занимаюсь наращиванием ногтей.
Смотрю на дочь и там мне жаль что у нее именно так проходит детство. Уже посещают мысли выехать за границу. В Германии находится сестра мужа, зовет к себе всех нас.
Вы бы поехали?
Кумедний ґудзик• 09 февраля 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
Если отменят 24 параграф, то основанием для нахождения в стране будет только рабочая или студенческая виза
И отсутсвие претензии на соц.помощь😉

Кумедний ґудзик• 09 февраля 2025
Ответ дляИнфотуфелька
автор, если поедете, то едьте не к сестре мужа. Легче устроиться, если надеетесь на себя и пользуетесь услугами волонтеров и разных организаций, а не родственниками. К сестре обращайтесь только в крайнем случае. Ну и .. Германия все же не всем заходит. Вы полной семьей едете. может лучше туда, где сможете сразу работать?
Волонтеров давно нет.
Кров з молоком• 09 февраля 2025
Хотя я уверена, что почти всех нас скоро выпрут, но поехала бы.
Отдохнула в безопасности, мир ребенку немного показала и т.д.
Поддакиваю иногДА• 09 февраля 2025
Конечно. В Вашем случае обязательно.
Угги_в_горошек• 09 февраля 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Волонтеров давно нет.
Волонтеры остались только в тематических чатах в телеграмм. Помогают информационно.
75В• 09 февраля 2025
На вашем месте - да. На своем - нет. Я в Киеве, вдвоем с сыном, квартира, работа, дородность, зарплата, все родные тут, комфорт и налаженная жизнь, родственников за границей нет, англ С1, возраст 43 и проблемы со здоровьем (спина). Поехала в Польшу и через 1,5 года вернулась домой
Мальчун-задирун• 09 февраля 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
С родителями переехали или бросили их там?
а батьки - це мішок з мукою чи валіза, що їх можна ’кинути’? Якщо через власний егоїзм відмовляються їхати, то всі мають вмерти біля них?

Байрактара• 09 февраля 2025
Автор, ніхто насправді не знає як краще ні для вас ні для навіть себе.
Так, зявилася надія що війну хочуть закінчити. Хто б що не казав, але цього разу багато нюансів на це вказує
Від політичної волі трампа, до зміни полеміки нашого керівницта і зеленського. Суспільсьво підводять до того, що війну прийдеться завершувати на невигідних для нас умовах, хоч періодично популістські гасла звучать.
Ніхто не знає, як поведуться країни з біженцями. Чи дадуть можливість ще змінити внж, чи вкажуть на вихід у визначений термін
На вашому місці, коли фронт у 25 км і є можливість виїхати з чоловіком, я б поїхала.
Виглядає так, що ви гічого не втрачаєте, а от ризики опинитися в окупації доволі високі.
Так дійсно підтримка вже не та що на початку війни.
Але якщо вас погоджується прописати сестра, скоріше за все вам підуть на зустріч навіть якщо земля не приймає. І не доведеться жити у таборі.
Так бумажками прмйдеться займатися самій, але є безліч тг груп і вас там скоординують. Надскладного там нічого немає
Бажаю удачі!
Мальчун-задирун• 09 февраля 2025
Ответ дляМавка
Не в Праге, в Плзни, это примерно в часе езды от Праги. И это я сейчас живу на западе, а в начале войны выехала в Чехию и там жила, пока дочке 18 не исполнилось, муж был в Украине. И да, на западе Украины дорого жить и невозможно найти работу, чтобы нормально заработать.
так, тут завжди була проблема з роботою. Власне, тому і їздили люди роками на заробітки
Пишу каліграфічно• 09 февраля 2025
Ответ дляМальчун-задирун
Если бы вы почитали на какой комментарий я задала этот вопрос, то не писали бы такого.
Платье Длинное бальное• 09 февраля 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Вы волшебная
Права вы имеете у себя в стране, за её пределами вы гость, вам никто ничем не обязан, требуйте в своей стране! Слабо?
Та не,не слабо, буду требовать со всех причастных
Мальчун-задирун• 09 февраля 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Я взагалі не розумію, як можна застосовувати поняття ’кинули’ відносно здорових, дієздатних дорослих осіб, котрі самі за себе приймають рішення?
Джага Джага• 09 февраля 2025
Без чоловіка ні з чоловіком так.
Пишу каліграфічно• 09 февраля 2025
Ответ дляМальчун-задирун
Я тоже не понимаю этого. Разве я другое писала? И эти манипуляции тоже не понимаю
ЯниЯ• 09 февраля 2025
На вашем месте уехала бы. На моем месте буду ждать открытия границ где-то через год-аолтора после ’перемирия’. Будет маленький зазор, чтоб вырваться, потом опять боевые действия начнутся и все
Инфотуфелька• 09 февраля 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Волонтеров давно нет.
Есть!! Вот как раз сейчас вижу сегодняшнее объявление в ФБ. Группа Допомога біженцям! Бесплатная эвакуация в Германию и Нидерланды 22 февраля.
Инфотуфелька• 09 февраля 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
и с эвакуацией бесплатной
Кумедний ґудзик• 09 февраля 2025
Ответ дляИнфотуфелька
Отлично
Крем для арбуза• 09 февраля 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Сестра с дочкой живут на пособия. Говорит можно подать на воссоединение семьи и сразу съехаться. Как происходят и начисляют выплаты в нашем случае я еще не знаю
У вашому випадку не можна. Зїхатись по возʼєднанню можна коли брати і сестри без родин.
Автор, я б на вашому місці їхала не до сестри, а через табір щоб отримати окреме житло. Якщо чоловік на шахті працює, то не ледар. І там роботу знайде.

Я теж довго трималась, а зараз в прямому сенсі збираю валізи

автор Пушап Мі мі • 09 февраля 2025
Ответ дляКрем для арбуза

Вы тоже в Германию?
Крем для арбуза• 09 февраля 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Вы тоже в Германию?
Так. Я ретельно вивчила це питання: Норвегія, Хорватія, Данія, Ірландія. Порівняла всі плюси і мінуси і у співвідношенні можливостей, потреб та перспектив - Німеччина.
Фіфачка• 09 февраля 2025
Ответ дляТайТаке
Смешно . Вы задались этим вопросом через три года войны?
Сидите на опе ровно. Скоро все возвращаются домой
С чего бы это? Все еще верите в сказки?
автор Пушап Мі мі • 09 февраля 2025
Ответ дляКрем для арбуза
Какой распределительный центр выбрали?
Я натуралка• 09 февраля 2025
я не уехала:
1) я в Киеве и это относительно безопасный город
2) у меня плохие навыки адаптации,
3)ребенок с особыми потребностями - ему нужны логопед, нейропсихолог и т.д. тут у него хорошие возможности для развития.
4) тут у нас доход выше и больше возможностей для самореализации.
5) тут родители и круг поддержки.

в вашей истории тут два ключевых вопроса - есть ли у вас деньги и способность к выживанию в незнакомой среде.
Українська Мрія• 09 февраля 2025
Ответ дляИнфотуфелька
только на месте волонтеров уже нет
Инфотуфелька• 09 февраля 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
только на месте волонтеров уже нет
зато уже есть много украинских групп, в которых можно узнать все, что необходимо
df364tye3• 09 февраля 2025
25км ,,,
ну и в харькове плюс минус, столько же ,,,
муж работает, вы то же ,,,
скорее всего месяц , максимум два все заморозиться как есть ,,,
выехавших , этом году отовсюду выкинут назад ,,,
если конечно не покровск ,,,
Пластилин_Колец• 10 февраля 2025
Ответ дляОднозначно
Да, и не жалею совершенно, хотя очень тяжело морально. Чего я только не пережила за эти три года, а постарела на 10. Везде свои трудности, но я думала о детях в первую очередь, а им хорошо, только отца не хватает.
Скажіть, будь ласка, чому саме важко морально, мені здається під шахедам і ракетами то дійсно важко, що так ’вбиває ’ морально за кордоном і що саме вам довелось пережити, що постаріли на 10 років, заздалегідь дякую.
Однозначно• 10 февраля 2025
Ответ дляПластилин_Колец
Те що я пережила, повʼязано не тільки з тим, що я за кордоном. Це було б важко будь-де. Плюс всі ті проблеми, що спіткають мігрантів, про це багато інформації в мережі. Але ж ми не звичайні мігранти, ми не були готові, тому більшість приїхали без знання мови. І тільки це вже може довести до нервового зриву, бо ти, як мала дитина, яка нічого не розуміє, але всі питання вирішувати має. Все те, що було зрозумілим з дитинства, тепер маєш вчити з нуля - як працює будь яка місцева система, і ще звикати, що вона працює зовсім інакше.

І ще раз хочу наголосити - те, що під шахедами важко, не означає, що в інших місцях все просто. Те, що я саме тут, а не лишилась в Україні, вже означає, що я все зважила і обрала менш проблемне рішення, але ж далеко не таке просте, як декому здається.
Угги_в_горошек• 10 февраля 2025
Ответ дляОднозначно

Як людина яка тільки виїхала, можу зі свого досвіду сказати , що важкий тільки перший місяць. Потім адоптуєшся. Мобільний телефон доведе тебе куди потрібно. В профільних групах все підкажуть. Живеш ти перші місяці серед українців, що також тобі допоможуть. Приходить адаптація. Поряд з тобою розслаблені люди, що ніколи не бачили війни. Ландшафтна краса. Можливість поїхати в будь яке місто прогулятися і подивитися.

А в Україні попри всі намагання жити своїм життям, все одно є напруга, яка щодня давить. Люди знесилені цією напругою. Це не 2022, і не 2023, коли всі вірили в перемогу. Зараз кожен чоловік не знає, що з ним буде завтра. Жінки переживають за своїх чоловіків що на нулі і за тих, що поки що поряд. Переживають за дітей, що під час тривоги в підвалі школи, або на гуртку. І все це з постійними обстрілами і відключеннями світла
Це зовсім не зрівнянні проблеми.