ПотеряласЯ Я...• 09 февраля в 13:23

Фотозйомка. Як має бути після фотозйомки?

Я розумію, що як домовитесь, але у мене був перший досвід, тому хотілось би зроуміти на що звернути увагу в подальшому.

В мене була фотосесія і мені віддали 1200 фото з тим, щоб я обрала 50-60 на обробку.
Поспілкувавшись з колегою, я дізналась, що в неї було так, що після фотосесії віддають фото з світлокорекцією чи кольоро, не знаю як правильно, з попереднім видаленням усіх очевидно невдалих фото і тоді ти вже з них обираєш, які ще дообробляти

Звичайно, що другий варіант мені подобається більше) Я все ж хочу зрозуміти, як робиться у більшості випадків. Поділіться досвідом, будь ласка
Результат:
вже голосів: 11
6 (54.55%) Результати
3 (27.27%) Фотограф попередньо видаляє
2 (18.18%) Робила це самостійно
Планшетница• 09 февраля в 13:27
Было и так и так. Это действительно, как договоритесь.
автор ПотеряласЯ Я... • 09 февраля в 13:31
Ответ дляПланшетница
Дякую. Тепер хоч буду знати на що звернути увагу, бо оце перебирання мене виснажує
дякую аж підскакую• 09 февраля в 13:53
Было и так, и так. Эти правила устанавливает фотограф.
Сьемка мероприятий - я выбирала фото, когда была просто я - то фотограф выбирала
Капуста Маша• 09 февраля в 14:18
Как договоритесь изначально. Может быть и так, и так. Бывает даже так, что фотограф отдает до 20 обработанных фотографий.
автор ПотеряласЯ Я... • 09 февраля в 14:53
Дякую за відповіді❤️