ПотеряласЯ Я...• 09 февраля в 13:23
Фотозйомка. Як має бути після фотозйомки?
Я розумію, що як домовитесь, але у мене був перший досвід, тому хотілось би зроуміти на що звернути увагу в подальшому.
В мене була фотосесія і мені віддали 1200 фото з тим, щоб я обрала 50-60 на обробку.
Поспілкувавшись з колегою, я дізналась, що в неї було так, що після фотосесії віддають фото з світлокорекцією чи кольоро, не знаю як правильно, з попереднім видаленням усіх очевидно невдалих фото і тоді ти вже з них обираєш, які ще дообробляти
Звичайно, що другий варіант мені подобається більше) Я все ж хочу зрозуміти, як робиться у більшості випадків. Поділіться досвідом, будь ласка
Результат:
вже голосів:
6 (54.55%)
Результати
3 (27.27%)
Фотограф попередньо видаляє
2 (18.18%)
Робила це самостійно
ПотеряласЯ Я...
• 09 февраля в 13:31
Ответ дляПланшетница
Было и так и так. Это действительно, как договоритесь.
Дякую. Тепер хоч буду знати на що звернути увагу, бо оце перебирання мене виснажує
дякую аж підскакую• 09 февраля в 13:53
Было и так, и так. Эти правила устанавливает фотограф.
Сьемка мероприятий - я выбирала фото, когда была просто я - то фотограф выбирала
Капуста Маша• 09 февраля в 14:18
Как договоритесь изначально. Может быть и так, и так. Бывает даже так, что фотограф отдает до 20 обработанных фотографий.