Брехушечка• 09 февраля в 14:15

Чи є у вас подруги чи знайомі, які підкреслюють, що вони молодші?

Є одна знайома, от у всьому більш-менш нормальна, але не упускає можливості підкреслити вік. То мені якесь відео пришле з натяком, то якусь картинку, то якось з´язвить. Вона молодша на 5 років. Фото не буде, але виглядає не краще мене, навіть стан шкіри гірший. В мене немає, наприклад, зморщок навколо очей, тільки при посмішці, а в неї і при спокійному стані обличчя. Також носогубка у мене не ярко виражена, як у неї. Мене вже починають її підколи підбішувати. Боюся, що вискажу їй в нетактовній формі, що хоча вона і молодша, виглядає не краще. Я розумію, що то у неї комплекси якісь і хосе так себе втішити. Але дістало таке і спілкування вже не таке приємне, як раніше. В мене є знайомі різного віку. Такі підколи тільки з нею.
сЛАдКОежКА• 09 февраля в 14:23
У меня есть знакомая, которая считает меня чуть ли не проституткой и т.д. Её аргументы-пользуюсь духами, крашу губы, ношу платья, меняю сумки, занимаюсь спортом. Замужней женщине это делать незачем. Она моложе на 7 лет. Как-то, по глупости, при разговоре я упомянула, что покупаю белье именно в бельевых магазинах. Упала ещё ниже))). Я вообще всего этого не знала, так как с ней не общаюсь практически.
автор Брехушечка • 09 февраля в 14:26
Ответ длясЛАдКОежКА
Тоді я на вашому фоні взагалі падша жінка. Я розведена, маю коханця
Ксюшка94• 09 февраля в 14:31
Есть такая, которая старше на 12 лет, но постоянно говорит, что я уже немолодая
Люблю ХОЛОСТЯКА• 09 февраля в 14:32
Одна така була, на 3 місяці молодша, то завжди в ці 3 місяці казала, от тобі вже 40, а мені 39
автор Брехушечка • 09 февраля в 14:33
Ответ дляКсюшка94
В мене є подруга, на 10 років старша за мене. Ми обидві ще молоді і гарні
автор Брехушечка • 09 февраля в 14:34
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
У таких людей вавка в голові?
сЛАдКОежКА• 09 февраля в 14:39
Ответ дляБрехушечка
Она как-то ко мне прицепилась с вопросом, про мужскую верность и спросила уверена ли я, что мне мой муж не изменяет. Я сказала, что надеюсь, что верен, но проконтролировать это не могу. И вообще, даже в браке, люди не являются собственностью друг друга.
Про себя могу сказать, что мужу не изменяю.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 09 февраля в 14:40
Ответ дляБрехушечка
У таких людей вавка в голові?
Так, і це потім видно і в іншій поведінці.
Тому і Була, хоча можна сказати ЛП була..ех
автор Брехушечка • 09 февраля в 14:46
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Мені просто не подобається, що вона хоче підкреслити свою молодість через приниження мене. Навіть якби я виглядала гірше неї, це негарно, а в нашому випадку мені навіть смішно, вона молодшою не виглядає. Фігури гарні в обох, риси обличчя гарні в обох, стан шкіри в неї не кращий. В мене доречі волосся своє, в неї сиве, але я про то все мовчу. Але вже готова зірватися і боюсь, мене понесе. Якби не це, то цілком нормальна людина.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 09 февраля в 14:47
Ответ дляБрехушечка
Як казала та моя подруга, що подруги для того в існують, щоб на їх фоні виглядати гарно)
Блондинка в Законе• 09 февраля в 14:49
Яка ж вона подруга...вона вам заздрить ...інакше про вік би не казала
Покращена• 09 февраля в 14:50
Мені навпаки завжди дорослі знайомі натякають, ось ти мала ще все таке. А ви навпаки підкреслюйте те, що так я старше мудріше, не то що ти але звичайно це в жартівливій формі) не думаю, що вона це спеціально робить. Але можете сказати щось зміни касету, придумай щось нове або багато разів чула що ти молодше, в тебе якісь проблеми?
автор Брехушечка • 09 февраля в 15:04
Ответ дляБлондинка в Законе
А нащо заздрити, якщо по паспорту вона молодша, не я? Її ж турбує молодість
Блондинка в Законе• 09 февраля в 15:05
Ответ дляБрехушечка
Значить ви краще
автор Брехушечка • 09 февраля в 15:08
Ответ дляБлондинка в Законе
Значить ви краще
Не думаю, що вона так думає. Вона ще завжди підкреслює, що в неї великі гарні очі. Дійсно так, великі. В мене невеликі, але гарної форми, як у Муті. Вона ж натякає, що маленькі очі то негарно. Не каже прямо, що мої негарні. Але ж я розумію, у чий огород той камінь
Блондинка в Законе• 09 февраля в 16:03
Ответ дляБрехушечка
Короче у вас трохи занижена самооцінка. Не спілкуйтеся з нею та й все. І знайте що ви найкраща
Доросла дівчинка• 10 февраля в 15:21
О, в мене інша історія. Я ходжу до косметолога. Іноді у нас вдома є гості - приходять просто, бо приємно))). Так от моя колега у сварці з чоловіком ляпнула, що може не робити вдома нічого, а тинятися по косметологах і бухати, коли їй захочеться))). І це вона так символічно мені розповіла. Короче, вийшло так, що я п’яна з компанією тиняюся по косметологах)))