Вумна вутка• 09 февраля 2025
Безкоштовне скасування на букінгу
Можна бронювати декілька варіантів, а потім, якщо що -відмінити? На карті не потрібно мати якусь суму грошей під час бронювання?
сладкий_ноябрь• 09 февраля 2025
Якщо вказано, що можливе повернення коштів, то так.
Але ж це не завжди можливо. + оплата зазвичай відразу онлайн.
Вумна вутка
• 09 февраля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Тобто треба оплатити, а в разі скасування сума повертається чи як?
Лама_мама• 09 февраля 2025
Ответ дляВумна вутка
Може бути й такий варіант, треба читати в кожному варіанті розміщення умови оплати та повернення
сладкий_ноябрь• 09 февраля 2025
Ответ дляВумна вутка
Ну там при бронюванні вказується - без повернення, часткове повернення і тд.
В залежності від бронювання.
Вумна вутка
• 09 февраля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
В залежності від бронювання.
Це зрозуміло, я запитую саме за варіант, коли написано безкоштовне скасування до …дати
Точная копия плова• 09 февраля 2025
Ответ дляВумна вутка
Ні, є помешкання, у яких можна не платити і оформити бронь (уважно на умови дивіться), зазвичай вони коштують трохи дорожче, ніж при передплаті. Якщо відіміните до вказаної дати - ніяких платежів не буде, для бронювання нічого на карті не потрібно. Головне потім не прозівати і мати відповідну суму і відкритий ліміт для інтернет-розрахунку на вказану дату.
Вумна вутка
• 09 февраля 2025
Ответ дляТочная копия плова
Дякую
сладкий_ноябрь• 09 февраля 2025
Ответ дляВумна вутка
Тоді так, повертають. Але читайте умову
Повертають повність, чи частково.
І до якого часу.
Повертають повність, чи частково.
І до якого часу.
сладкий_ноябрь• 09 февраля 2025
Ответ дляТочная копия плова
+
Точная копия плова• 09 февраля 2025
У мене якраз подібний варіант відкритий , перший рядок -ціна по переплаті , другий - та ситуація, про яку ви запитували, нічого не платите до визначеної дати. Іноді зручніше забронювати дорожче але мати можливість скасування у разі непевних планів, ніж втратити всю суму.
Твоя космішна• 10 февраля 2025
Ответ дляТочная копия плова
Перший рядок - то взагалі самий страшний, платиш одразу і нічого не вертають в разі скасування
Точная копия плова• 10 февраля 2025
Ответ дляТвоя космішна
Та да , нікого не цікавлять твоі форс мажори, тому обирати приходиться зважено, в наших реаліях прям за пів року тепер досить ризикована щось бронювати.
Останнім часом з’явилися пропозиції , коли дозволяється зміна дат, без повернення коштів, це вже +
Твоя космішна• 10 февраля 2025
Ответ дляТочная копия плова
Завжди вибираю з безкоштовним скасуванням майже впритул до заїзду