Тумба-юмба• 09 февраля 2025
Як ви ставитесь до поцілунків дітей в губи?
Норм чи ні? Хто може цілувати, а хто - ні?
Особисто мені дивно дивитись на родичів (бабусі, дідусі, тітки і тд), які лізуть до дітей (не моїх) цілуватися, а батьки спокійно за цим спостерігають.
Липка-прилипка• 09 февраля 2025
Ужасно. Даже я своего ребенка не целую в губы. И другим не разрешаю.
Потішаюся• 09 февраля 2025
Даже когда мама папа целуют детей своих в губы. То же самое что и бабушка,дедушка. Я против этого. Особенно когда разрешение не спрашивают ,а просто лезут чмокаться
ПАЦАНКА О• 09 февраля 2025
В нас так не прийнято. Коли я була маленькою, також ніхто так не робив.
Солнечная_я• 09 февраля 2025
Нормально отношусь. Чем больше бактерий узнает ребенок в детстве, тем меньше будет болеть. И собаки тоже лижут моих детей, падайте в обморок.
И кстати, до сада в 4 года они вообще не болели, даже соплей не было.
Lilian-nochka• 09 февраля 2025
Ответ дляФорсия
О)здравый человек
НуКаНаКа• 09 февраля 2025
Підписана на одну бариню, їй десь 25, то вона в губи з усіма цілується: мама, батько, бабуся, навіть з братом )))
Тепличная• 09 февраля 2025
Ніколи нікого не цілувала у губи, окрім своїх бойфренда/та чоловіка. Дітей всіх і моїх цілують, у щічки зазвичай. Вона така ніжна, пухкенька
як найм´якіша булочка у світі. Нащо ті губи?
Карамелька• 09 февраля 2025
Гидота, і ще є такі унікуми, дитина та нещасна відвертається, а воно ще більше лізе, щоб саме в губи
Карпатський грибар• 09 февраля 2025
Я сусідці назбира сунички, хотів поцілувати в носик. А вона мене перша поцілувала в губи. Неповні 13 років...
Масяня Я• 09 февраля 2025
Бридко. Особливо, коли батько цілує 14-річного сина в губи. І мама теж.