Вакцениро Вона• 09 февраля 2025
Натуральність як новий тренд. Українки почали зменшувати губи і груди
Дева Мария• 09 февраля 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Удалено администрацией...
Ой спасиба 😹 мне не помешает 😹
Амелі на мілені• 09 февраля 2025
Ответ дляДева Мария
Ой спасиба 😹 мне не помешает 😹
Не благодарите!
Дева Мария• 09 февраля 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Удалено администрацией...
Амелі на мілені• 09 февраля 2025
Ответ дляДева Мария
Удалено администрацией...
Морожена_курка• 09 февраля 2025
Ответ дляДева Мария
Удалено администрацией...
Соседушка• 09 февраля 2025
Ответ дляПервоклашка Я
Моя врач растворила сначала себе губы, потом и своим пациентам еще 5 лет назад. Модные блоггеры, типа Алхим, Скальницкой и тд также приняли натуральный вид. А кто сейчас колет губы? Деревенщины, которые тогда колоть не могли из-за цен, а сейчас дорвались. Сразу понятно, кто в тренде, а кто на черепахе доползает до уколов губ только. И ставят клоунские морды те, кто колет до сих пор не модные губы😂😂
+
У меня подруга- косметолог-инъекционист.
Говорит, что спрос на губы не падает, просто поменялся контингент. Делают реально тети дешманской внешности.
Я сама уже 3 года как хожу на удаление татуажа (хочу чистую кожу). Мастера жалуются, что даже найти модель нормальной внешности в возрасте 20-30 на бесплатный татуаж не могут. Приходится фильтровать фото и видео.
Пупс• 09 февраля 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Штучне збільшення губ,
моя позиція як лікаря!
1. Це ризиковано, думаю мої колеги хто потім працює з проблемами після більше про це розкажуть.
2. Це немає жодної позитивної дії на ваш організм і ваше здоров’я.
3. Це приваблює не всіх чоловіків, багатьох відштовхує.
4. Це може запускати страшні і важко ліковані аутоімунні захворювання.
5. Це вимагає постійних фінансових вкладань.
6. Це не додає знань та вмінь в комунікації.
7. Це не завжди зменшує ваш вік, часом навпаки.
8. Це не про статус в суспільстві.
9. Це проста мода, як і тату, яка мине.
Тому особливо звертаюсь до молодих дівчат - краще більше читайте, займайтесь спортом та оточуйте себе розумними людьми, бо все що штучне залишиться штучним.
Справжню жінку ніколи не оцінюють по губах, завжди буде цінуватись те що не побачиш - те що в неї в голові і в поведінці!
моя позиція як лікаря!
8. Це не про статус в суспільстві.
9. Це проста мода, як і тату, яка мине.
Подписываюсь под каждым словом ❤️ Только с последним пунктом не соглашусь ,мода на эту фигню давно прошла.
Дева Мария• 09 февраля 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Удалено администрацией...
Амелі на мілені• 09 февраля 2025
Ответ дляДева Мария
Удалено администрацией...
ПодругаМужа• 09 февраля 2025
У нашому містечку зараз навпаки: всі з губами, обколотим ’фул фейстом’ і з довгим волоссям з аіртачем. Всі місцеві модниці стали як клони. Я вже їх плутаю при зустрічі.
Рубаю олівлє• 09 февраля 2025
Ответ дляКарамбулкул
Что-то не замечаю)) Ну, мне уменьшать нечего так шо буду в тренде
я досі бачу купу качкодзьобів на жаль, про груди взагалі смішно, ту блогершу вже показували, буває, що погано приживаються імпланти, можливо зняла
Рубаю олівлє• 09 февраля 2025
Ответ дляПилосмок працює
5 лет назад все татуировки били, сейчас сводят
ну тут не вигадуйте, європейці всі татуйовані при цьому всіх віків, в мене жодного тату досі нема, іноді вступить в голову зробити, а потім думаю, що Бугатті не варто псувати малюнками
КоролеВешна• 09 февраля 2025
Я поза будь-якими трендами.
Губи не качала, вони і так норм.
Гуди теж.
Брови не щіпала і зараз не хожу розчесувати їх бровіста.
Губи не качала, вони і так норм.
Гуди теж.
Рубаю олівлє• 09 февраля 2025
Ответ дляЯк міряти?
уменьшают, те у кого в губах было по 5 мл.
это как с бровями, сначала всем мастера били черные пьявки, потом это ужасную пудру, а сейчас научились делать красивые волосковые брови.
так и губы, косметологи научились делать более естесственные
моя майстер завжди робила натуральні, ніколи чорних п’явок не було, працює 20 років, ще це не особливо в тренді було
Рубаю олівлє• 09 февраля 2025
Ответ дляМона_Лиса
Вы возможно не в курсе, но да, они все демонстративно растворили по 3-5 мл что стояли. Но после растворения все сделали 1-1,5-2 мл кто как
И вот вуалях , чешем про натуральность, но после больших обьемов препарата и растворения, губы печаль. А 1-2 мл и они Натуральные…
Как дети вы тут …
2 теж багато, тільки тим, в кого губ майже нема
Як міряти?• 09 февраля 2025
Ответ дляРубаю олівлє
пудровые?)
Пилосмок працює• 09 февраля 2025
Ответ дляРубаю олівлє
Я про Украину, не знаю что там в Европе
Рубаю олівлє• 09 февраля 2025
Ответ дляСтолічна штучка
А я , навпаки, бачу молодих дівчат з длінючими нігтями. Не схоже на звичайний манікюр.
ну молоді експериментують) я у 15 ходила з кілограмом мейку на обличчі, наразі взагалі ліньки, татуаж у мене гарний, виглядає як легкий мейк, губи блиск прозорий - все!
Автопортрет нурофена• 09 февраля 2025
Ответ дляМаксХмара
bbc спонсировалась из того же usaid - за что их уважать
Я помню первые дни войны, они писали о том какой блогер с каким спит. Отписалась
Рубаю олівлє• 09 февраля 2025
Ответ дляСоседушка
+
на татуаж чи на татухи?
Рубаю олівлє• 09 февраля 2025
Ответ дляЯк міряти?
пудровые?)
ні, вона робить звичайний татуаж, просто не чорний, підбирає колір під загальний вигляд, колір очей, відтінок шкіри, колір волосся за вашим бажанням, в мене темно-коричнева фарба, на обличчі такий татуаж виглядає як легкий макіяж, я пішла до неї, коли побачила свою подругу з таким, взагалі думала, що то легкий мейк, таке мені подобається