Барбітта• Изменено 09 февраля 2025
Где скачать курс по графическому дизайну для подростка?
На ютуб либо обрывочно, либо с условием покупки программы какой-то, либо пробное занятие и нужно заплатить за курс.
Просто звязда• 09 февраля 2025
Если у вас уже есть планшет - забейте в ютуб его название и ’уроки дизайну на...’
Потому что графические плагшеты есть очень разные.
Джинци на Флісі• 09 февраля 2025
Ответ дляПросто звязда
А навіщо планшет для графічного дизайну?´ Фотошоп, Іллюстратр, Фігма, там не потрібен планшет, якщо малювати ілюстрації, стікери буде, то так... а на початку, він точно не потрібен.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 10 февраля 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
для фотошопу потрібен планшет. а так безкоштовних курсів не існує, раніше бачила пропонували для дітей ВПО але не знаю чи то ще є. А так треба купувати або шукати репетитора
Джинци на Флісі• 10 февраля 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Для чого? Що графічний дизайнер не може зробити без планшету?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 10 февраля 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
теоретично мабуть можна малювати і на папері, але практично для нормальної швидкої роботи в фотошоп потрібен граф. планшет. питання в кількості часу і в зусиллях які потрібні для роботи мишкою і на планшеті
Джинци на Флісі• 10 февраля 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
А що саме ви малюєте в фотошопі на планшеті? Ви графічний дизайнер? Які саме роботи ви виконуєте?