Бегущаяпо• 09 февраля в 23:30

Давно турбує це питання...

В 90-ті ж не було ні дипіляційних кремів, ні лазерів шмазерів. Навіть бритви були совкові. Не кажучи про якісь делікатні засоби після гоління. А у фільмах наших перестроєчних тих років у жінок плавки в купальниках огого з якими високими посадками. І не видно ніякого натяку на волосся, наче всі голісінькі. Як так? Чим вони тоді позбувалися небажаного волосся в зоні бікіні?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 09 февраля в 23:31
Бритви з лезами були дуже гострі. Ними користувались
автор Бегущаяпо • 09 февраля в 23:31
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
А подразнення?
Ответ дляБегущаяпо
А подразнення?
Або пінцет.
КараПузовна• 09 февраля в 23:32
Крем от депиляции был у меня 93г. Потом бритвы женские были, тоже в 90-х. В 96 эпилятор был у подруги.
автор Бегущаяпо • 09 февраля в 23:32
Ответ дляКараПузовна
Ого, то ви мажорна. А як називався крем і епілятор? Десь з за кордону привезли?
Крайня невістка• 09 февраля в 23:33
У мамы был крем для депиляции Lancome в 90-е
Сумчатая кошка• 09 февраля в 23:34
Это в кино, на пляжах при совке такие кучери на ногах и руках у женщин были ! Я в детстве помню, мужики за такими бегали, типа любовницы хорошие, гормоны играют ))
Я про начало 80-ых
Щедрик ведрик• 09 февраля в 23:36
Ответ дляБегущаяпо
А подразнення?
Видимо, везло, мыло или крем для бритья и лезвие, кстати в фильмах американских тоже такие кадры встречаются.
Творю чудеса• 09 февраля в 23:36
Ответ дляКараПузовна
Для все-таки, а не от)
КараПузовна• 09 февраля в 23:36
Ответ дляБегущаяпо
Крем не пам´ятаю як називався, на базарі продавався. А епілятор Браун здається,але то було дорого і круто. Їй хлопець подарував.
Крошка Енот• 09 февраля в 23:36
Були вже тоді і бритви нормальні і крема для депіляції.
КараПузовна• 09 февраля в 23:37
Ответ дляТворю чудеса
Для все-таки, а не от)
Да, для.
Щедрик ведрик• 09 февраля в 23:38
Ответ дляБегущаяпо
А подразнення?
Раздражение, кстати, не у всех.. У меня от всего, даже от крема... Не просто раздражение, а прыщики(
А в начале 90х точно был крем для депиляции в розовой упаковке, не помню название..
ЧукИГеки• 09 февраля в 23:38
В мене подразнення немає наприклад
Зрадорозганячка• 09 февраля в 23:41
Ви не чудіть))) Ми з мамою перед поїздкою в Крим ходили на депіляцію в салон. Все було. А так дома самі робили, і епілятори були. І іноді так в салон ходили, для підтримки порядку. Ми за ціми епіляторами з мамою чергу вистояли в ЦУМі 2 години в 89 році. Я тоді ще школяркою була, але мама сказала, що 2 візьме, пригодилось і мені потім.
автор Бегущаяпо • 09 февраля в 23:42
Ответ дляЗрадорозганячка
Нічого собі, а де салон був?
Зрадорозганячка• 09 февраля в 23:43
Ответ дляБегущаяпо
Нічого собі, а де салон був?
Полтава, салон Наталка і Петро, вул 23 вересня))))
Цветов Мне срочно• 09 февраля в 23:44
у мамы в 90 х появился какой-то страшного вида эпилятор электрический.
Багиня• 09 февраля в 23:44
Ответ дляБегущаяпо
А подразнення?
Сік алоє
СирОжино пирОжино• 09 февраля в 23:45
Ответ дляБегущаяпо
А подразнення?
Ну лосьоном после бритья можно было пользоваться или присыпкой.
Цветов Мне срочно• 09 февраля в 23:46
вот такого типа был эпилятор
автор Бегущаяпо • 09 февраля в 23:46
Ответ дляЗрадорозганячка
Це ви з Полтави аж до цума їздили, блін чого я тоді з вишневого з мамою не їхала🤣 вона мабуть і не знала про таке
Зрадорозганячка• 09 февраля в 23:46
Ответ дляСирОжино пирОжино
Календула на спирту продавалась в аптеках, розводили з водою, протирали пару разів після бриття, або саліциловий спірт 2 % теж з водою)))
Грабля• 09 февраля в 23:46
Я крем Евелін купувала собі в 90-х
Зрадорозганячка• 09 февраля в 23:47
Ответ дляБегущаяпо
У вас все добре? ЦУМ в Полтаві, за декілька зупинок від салону. Подивіться в інеті, чи що.
Лизочек• 09 февраля в 23:48
Восковая эпиляция была в частных кабинетах, крем для депиляции польский
Кундалина• 09 февраля в 23:48
Моя мама спичками волосы на ногах обпаливала, еще помню, что запах как курицу обшмалили.... даже не знаю, употребляют ли такие слова сейчас..
Бабка_в_кедах• 09 февраля в 23:49
Во все времена все было одинаково. Были те кто брились - это порицалось, типа ишь ты женщина она, мужиков завлекает, те кто были волосатые ну нормальная женщина замужняя про глупости не думает.
Это я про 60-80е. В конце 80х уже все было по другому
автор Бегущаяпо • 09 февраля в 23:49
Ответ дляЗрадорозганячка
Я не зрозуміла, подумала, що ви про ЦУМ в Києві кажете
Зрадорозганячка• 09 февраля в 23:51
Ответ дляБегущаяпо
Справа у тому, щоб ви так не думали, що ЦУМ був у кожному обласному і мабудь районному місті. Подумайте, як він розшифровується))