Бегущаяпо• 09 февраля в 23:30
Давно турбує це питання...
В 90-ті ж не було ні дипіляційних кремів, ні лазерів шмазерів. Навіть бритви були совкові. Не кажучи про якісь делікатні засоби після гоління. А у фільмах наших перестроєчних тих років у жінок плавки в купальниках огого з якими високими посадками. І не видно ніякого натяку на волосся, наче всі голісінькі. Як так? Чим вони тоді позбувалися небажаного волосся в зоні бікіні?
Инфотуфелька• 10 февраля в 00:22
Ответ дляБабка_в_кедах
Во все времена все было одинаково. Были те кто брились - это порицалось, типа ишь ты женщина она, мужиков завлекает, те кто были волосатые ну нормальная женщина замужняя про глупости не думает.
Это я про 60-80е. В конце 80х уже все было по другому
Прям згадую свою маму😂
«Мене заміж з небритими ногами взяли, а ви оце собі придумуєте ботокси шмотокси”😂😂😂
Бегущаяпо
• 10 февраля в 00:29
Ответ дляТоматико
дратуті, авторе! в 90-х вже був віск для депіляції! ми з подругою його топили у банці з-під згущонки)
Я уявляю який був вереск. Пам´ятаю я колись купила вітт полоски, одну ногу змогла, друга нога так ходила 🤣
ПоЗиТиВнАя• 10 февраля в 00:32
Ответ дляБегущаяпо
Ого, то ви мажорна. А як називався крем і епілятор? Десь з за кордону привезли?
в 80м году был серый вонючий порошок. смешивали с водой в кашицу и наносили на ноги. сжигал волосы под ноль.
Латексне альтер ЕГО• 10 февраля в 01:00
У 90х вже були електричні епілятори. У мене досі є та скубалка. Висмикує по волосинці. Я колись видаляла на ногах, під руками і бікіні. Вистачало на відпустку точно. Але після виростає пару волосин. А весь рік станочком користувались. Щоб не було подразнення двічі добре помити туалетним милом добре знежирити шкіру, потім крем для гоління. Після гоління папин крем після гоління. Я з 13 років голила вже ноги, наслідувала за старшими сестрами.
Oksania_mama• 10 февраля в 01:10
Ответ дляБегущаяпо
В конце 80х был порошок для удаления волос Нури, при разведении водой жутко вонял сероводородом. В аптеках продавался.
В кого тако було• 10 февраля в 01:12
Ответ дляКундалина
Моя мама спичками волосы на ногах обпаливала, еще помню, что запах как курицу обшмалили.... даже не знаю, употребляют ли такие слова сейчас..
да,я тоже так делала))))
Чорнобаївка• 10 февраля в 01:24
В смысле не было? У меня с середины 90- был эпилятор Филлипс. У мамы была бритва.
Замріяна• 10 февраля в 07:38
Мама казала, що у 70-х у циганок можна було купити спеціальний віск. Нагріти, нанести, потім обідрати.
Обдирати було боляче.
Паспортний стіл• 10 февраля в 14:05
Ответ дляБегущаяпо
Для мене зразу цум це в Києві, сорі свої асоціації🙌
а в мацкве и ЦУМ, и ГУМ был
Бегущаяпо
• 10 февраля в 15:34
Ответ дляПаспортний стіл
а в мацкве и ЦУМ, и ГУМ был
Та якось по...у на мацкву
Паспортний стіл• 10 февраля в 15:39
Ответ дляБегущаяпо
Та якось по...у на мацкву
но как раз в сааавецкие времена в ЦУМ и ГУМ ездили на шопинг, т.к. в столицу кучу импорта завозили при совке. правила распределения тогда такие были: сначала мацква, потом столицы союзных республик, дальше по убывающей уже, по остаточному принципу. в глушь мало что доходило.