Ответ дляSombra
У вас более 70 тем на политическую тему с начала года, с завидной периодичностью, с перерывами на выходные дни. Это хобби или работа у вас такая?
А вона на підміні у Маньки.
Манька знову відпочиває, хоча і акк свіжий.
Подивіться проіттеми минулого тижня: то дна працює, то друга.
Але не обидві одночасно
Sova splushka• 10 февраля в 08:57
І що вам знову не так?
Та віддасть вам Порошенко ні нещасні позичені 3 гривні, віддасть!
Ответ дляbegovelik
Пеця поїде і все порішає. «Лідер опозиції», як він сам себе називає )
Ааа. То Ви річницю знаменитого виступу Зелі хочете відсвяткувати.
Три роки тому:
Я думаю, що Російська Федерація - це теж люди, це теж росіяни. Вони не зможуть піти війною на Україну’
Про це він заявив сьогодні, 19 лютого 2022 року, під час свого виступу на Мюнхенській конференції з безпеки
Три роки тому:
Ответ дляMetelitsa
Три роки тому:
Да странно, хотя он знал уже что это неправда :(....