Даю справку• 10 февраля в 09:08

Дим з СТО

Біля багатоквартирного будинку (жк 3 будинки) СТО. Опалюють його дровами чи якимсь сміттям і дим несе на будинок. На скільки це законно і куди скаржитися?
Ms. Похвала• 10 февраля в 09:09
В поліцію
Мать драконов• 10 февраля в 09:12
у нас так само, рядом якісь майстерні, опалюють якимось мазутом, принаймі, смердить ним. Знайомий поліцейський сказав, що це їх право опалювати. Звісно, можна скаржитися в міськ раду, тоді мають брати забори повітря санепідслужба і щось робити. Але у нас в місті її немає, тому це марна справа. У нас сірчано-кислоьтий завод димить, оце пєчалька(((
Два-три тижні і фсьо• 10 февраля в 09:12
В поліцію і бажано, щоб ваші сусіди по будинку теж це зробили. Чим більше, тим краще
автор Даю справку • 10 февраля в 09:15
Ответ дляМать драконов
Не впевнена , що це норма в межах міста палити. Навіть в селах зараз заборонено спалювати листя. Напевно ваш поліцейський не дуже компетентний
Два-три тижні і фсьо• 10 февраля в 09:17
Ответ дляДаю справку
Опалювати можна, але мають бути фільтри. Їх вони точно не мають.
Знаю випадок, що теж так сусіди жалілись на сто, поліція приїхала, а ті чудікі шинами топлять 🤦‍♀️
Пишу каліграфічно• 10 февраля в 09:17
Ничем сверхъестественным они там отапливать не могут, обычные дрова. На сто просто нет того, что можно сжигать. Даже если там есть шиномонтаж, то старые шины отдаются владельцу, им этот мусор не нужен. Максимум там коробки картонные от зч. Ну может раз в неделю пластиковую канистру закинут, она перегорела за три минуты. То вы себя накручиваете.
Мать драконов• 10 февраля в 09:19
Ответ дляДаю справку
він керує поліцією в місті, просто він озвучив реалії - ніхто займатися не буде. Мають бути норми щодо якост повітря, пошукайте, і посилаючись на них пишіть заяви. Чи спробуйте поговорити з власниками СТО, озвучте свої наміри, може вони зрозуміють. Якби палили б просто дровами, то сильно не смерділо б.
автор Даю справку • 10 февраля в 09:20
Ответ дляПишу каліграфічно
А дим від дров в квартирі це норма?
Там все розмивчато• 10 февраля в 09:21
Ответ дляДаю справку
Угу, в сёлах сейчас дым коромыслом стоит, топят чем попало в печке.
Пишу каліграфічно• 10 февраля в 09:21
Ответ дляДаю справку
А дим від дров в квартирі це норма?
Ну такое. На месте сто среди многоэтажек может быть просто частный дом, там тоже могут отапливать дровами. Имеют право, эти точно так же.
Там все розмивчато• 10 февраля в 09:23
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
У меея сосед топил шинами, напротив дом, если ветер на мой дом, то в доме была вонь, на улице вечная вонь. Умер рано, в 60 с чем-то лет, дочь его живёт, но уже газом топит.
Дон Пэдро• 10 февраля в 09:29
Ответ дляДаю справку
А дим від дров в квартирі це норма?
Сто что-то нарушает?
ТаПрямТам• 10 февраля в 09:31
Ответ дляТам все розмивчато
Он не просто топил, он металлическую проволоку из шин выжигал. Наши дома граничат с промзоной и полуразрушенными цехами, там бомжи этим занимаются круглый год. Шины с СТО им привозят, они их сжигают и проволоку сдают на металлолом. Жаловались и полицию вызывали, они приезжали, гоняли их по развалинам, и на след. день опять все по новой (видимо кто то их ’крышует’)
А у ТС соседи могут топить мазутом, он пипец как воняет.
автор Даю справку • 10 февраля в 10:45
Ответ дляДон Пэдро
Сто что-то нарушает?
Права будинку, в вінка якого дим, відкрити вікна і дихати .
А не душитися від диму.
Я вже мовчу, що всі речі на балконі потім в диму.
Знаю бакси• 10 февраля в 10:50
Ответ дляДаю справку
А дим від дров в квартирі це норма?
Взимку, біля СТО, гаражів, приватного сектору - так. Ви влітку, восени на смог по всьому місту теж поліції скаржетеся?
автор Даю справку • 10 февраля в 11:27
Ответ дляЗнаю бакси
Приїхала поліція, затушили.
СТО розміщене не законно. Документи у них відсутні.
автор Даю справку • 10 февраля в 11:28
Ответ дляЗнаю бакси
А ви напевно ЗА те щоб і в приватних будинках на території палили сміття, листя і тд?
Баррикадница• 10 февраля в 11:48
Ответ дляДаю справку
Не можна спалювати на землі. А в спеціально обладнаних місцях - можна. Ми в бочці спалюємо папір - це наше право
Дон Пэдро• 10 февраля в 23:47
Ответ дляДаю справку
А не душитися від диму.
Что именно нарушает сто?
Дон Пэдро• 10 февраля в 23:48
Ответ дляДаю справку
Приїхала поліція, затушили.
Полиция тушила?)))

А что у вас с документами на воздух?
Дон Пэдро• 10 февраля в 23:49
Ответ дляДаю справку
А давай сначала проверим нет ли у тебя нарушений)
автор Даю справку • 12 февраля в 10:19
Ответ дляДон Пэдро
Что именно нарушает сто?
Відсутність взагалі документи на ведення діяльності.
Палили на двора, а відходи від своєї діяльності - резину якусь і різне сміття. Тобто, це не обігрів , а знешкодження відходів.
автор Даю справку • 12 февраля в 10:19
Ответ дляДон Пэдро
Полиция тушила?)))

А что у вас с документами на воздух?
Читайте уважно
Знаю бакси• 13 февраля в 11:41
Щось димно сьогодні знову. Ви поліцію вже викликали?)))