Мама Карло• 10 февраля в 11:15
Печія у 3 триместрі
Привіт, дівчата. Починаючи з 33 тижня, в мене зʼявилася просто нестерпна печія. Зараз вже 37 тиждень і кожен день в мене печія та рефлюкс. Пила гавіскон - він мені не дуже подобається. Перейшла на ренні - але його не можна довго приймати. Що робити? Я вже почала вечеряти десь о 15-16 годині, щоб точно за 6-7 годин перед сном. Вже їм маленькі порції. Але все одно не проходить печія. Я за кордоном, тут особливо нічого в аптеці не купиш… придбала воду з ph9, але теж щось до одного місця. кому що допомагало?
Мама Карло
• 10 февраля в 11:20
Ответ дляКак нефиг делать
Чому не можна? Я ренні тільки й рятувалась
В інструкції написано приймати не довше 7 днів, тому я трішки занепокоєна
Как нефиг делать• 10 февраля в 11:22
Ответ дляМама Карло
Це в тому смислі, що як не допомагає, змінити препарат. Ви склад дивитесь, коли приймаєте щось?
Как нефиг делать• 10 февраля в 11:27
Ответ дляЛЮБА
Ждать родов , все . Спала сидя , кушала мало. Когда пришла в себя после кс , врач спросил как себя чувствуете - мой ответ , ура нет изжоги ))) и так 2 беременности . Терпения вам !
Перше, що я зробила, як перемістилася з пологової зали до палати - ззіла два великих бутерброди з маслом і сиром і випила півлитрову чашку чаю
Вся така шо куди там• 10 февраля в 11:28
Співчуваю, в мене була така ж історія. Рятувалась молоком. Але печія пройде тільки після пологів.
Мама Карло
• 10 февраля в 11:47
Ответ дляЛЮБА
Дуже вам дякую :)
ПоЗиТиВнАя• 10 февраля в 12:55
Ответ дляМама Карло
В Украине щелочная вода набиглави , а что там у вас подобное можно купить, хз.