Лепешечка• 10 февраля в 12:12
Хто на якому терміні народив?
Вітаю! В мене 40тижнів +1 день
Живіт величезний, дитина теж ще на 37 тижні писали по узд 3500+ -, спати не можу гуляти не можу бо майже постійно хочеться в туалет🤯 проходжу в день 4000-5000кроків максимум
Лікар каже що чекати максимум до 41 тижня а далі стимулюватись катетером фолея! Що порадите?
Цікаво хто на якому терміні народив першу дитину, та як розпочинались пологи
Потішаюся• 10 февраля в 12:15
35-36. 1 січня приїхала в родом, мене відправили назад. Поїхала додому і ввечері приїхала знову, сказала, що нікуди не поїду. Народила 2 січня в 4 ранку
САМ_ТАКОЙ• 10 февраля в 12:16
36 тижнів. Стрімкі пологи. Народила за 3 години (від того як потрапила в пологовий, до якого прогулялись з чоловіком пішки, бо він поряд)
Тримаю свічку• 10 февраля в 12:30
Обое родов ровно в 40 недель. Но у меня слабая родовая деятельность, а родственник в то время был завродомом. Решили не затягивать и простимулировали. Но во второй раз пришлось кесарить
Христя в тiстi• 10 февраля в 12:33
одну в 40+3, с другой до 41+5 проходила и сделали плановую амниотомию, потому что я просто больше не моглаааа
Лепешечка
• 10 февраля в 12:42
Ответ дляПирожкиня
Хлопця на 43, дівчинку на 39
Ого на аж на 43) а ви лежали в лікарні під наглядом вже ? Якщо так то з якого тижня, яка була вага дитини? Були природеі пологи чи стимулювали?
Викачую яйцями• 10 февраля в 12:51
Перший - 37, друга 41 і 5 днів після стимуляції (дві порції геля, далі після переведення в пологову залу постійно капали окситоцин), але повного відкриття не було і дитина так і не опустилася, врешті зробили ЕКР
Пирожкиня• 10 февраля в 12:55
Ответ дляЛепешечка
З 40 їздила 2 рази на тиждень, після повних 42 вже лягла в лікарню. Ще чекали три дні і нічого, була стимуляція і не вдалось самостійно, був КР. З 12 дня до 4 ранку , води десь в 17 відійшли, відкривали вручну шийку ( можливо я неправильно це називаю, на схватках самих лікар руками, а то зараз медики прийдуть і будуть хаяти), в 4 ранку забрали на кесарево. Друга дитина вже автоматично не пологи , а КС
Лепешечка
• 10 февраля в 12:58
Ответ дляПирожкиня
Так все правильно ви кажете,був це ручний метод 2 пальцями які вводять в шийку роблять розкриття шийки матки є дуже небезпечний і травматичний(( нажаль в нас ще таке буває застосовують.. ну в любому випадку Доьре що все більш менш добре закінчилося) дякую за відповідь 🙏🏼
Лепешечка
• 10 февраля в 13:03
Ответ дляСиликоночка
1 дитина на 42 тижні -2950 гр
2 дитина на 41 тижні -3150 гр
Може не тактовне питання, а скільки набрали кг за час вагітності? Я питаю бо вже в мене +20 на 40 тижні(
Силиконочка• 10 февраля в 14:18
Ответ дляЛепешечка
Перша 11 кг, друга 14 кг
Лепешечка
• 10 февраля в 14:19
Ответ дляСиликоночка
Перша 11 кг, друга 14 кг
О так небагато)) як вам це вдалося 🤣 в мене +20
Силиконочка• 10 февраля в 14:20
Ответ дляЛепешечка
Незнаю, організм такий напевно
Семенівни сусідка• 10 февраля в 15:05
На 39 тижні, викликали пологи, прийшла на огляд, підтікали води, мене терміново простимулювали, за годину народила
Лепешечка
• 10 февраля в 15:25
Ответ дляСеменівни сусідка
Чим вас стимулювали?