Я така бойова• 10 февраля в 11:36
А вы слушаете Магомаева?
Гага Газу• 10 февраля в 11:58
Ответ дляТра Ля Ля
Я не видела еще людей, кому песни Цоя были не по душе))
Сыну 12, тоже парочку иногда включает. Постой, можно я с тобой. И звезда по имени Солнце.
Ну у меня и стена в моей комнате в его портретах его была. И под гитару его песни с друзьями пели. Сейчас слушаю, но редко.
Пополняю_Карму• 10 февраля в 12:01
Ні, остогид ще в дитинстві. В ссср його слухали примусово, ці безперервні завивання набридали конкретно.
Залізна пані• 10 февраля в 12:15
Ответ дляАnnеt
и бременских музыкантов не смотрели с Ну, погоди! ?
Мова йде про прослуховування музики. Мається на увазі цілеспрямоване прослуховування конкретного виконавця. Те, що я іноді чую якусь Клавдію Петрівну в ТЦ чи ще десь не означає, що я її слухаю.
ДолькиКабана• 10 февраля в 12:34
А шо це ви забули таку звізду, як Вітас? Тема русодрочерського іскустфа рівень 60- 75 років от роду. Виділили вже вам нішу на Порадниці в понеділок вранці.
Моя , вичеркнута зі зайомих , 68річна прям ’ знімає стрес’ під його виття.
Магомаєв... а шо ж ви євойную жену Синявскую обділили увагою? Там цікава історія російського сімейно- співочого деспотизму
Физрукая• 10 февраля в 13:24
Що, де, хто це…
Наступного разу, як питатимете «на скока вигляду» - не дивуйтесь відповідям.