Ашотакоя• 10 февраля 2025
Ви відчуваєте себе щасливими завдяки здоровому харчуванню?
Це дає Вам добре самопочуття і задоволення від життя?
Країна мрій• 10 февраля 2025
И к этой еде если добавить 100 грм водочки, то абсолютно стаю счастливой
Марфа Українівна• 10 февраля 2025
Ні, не відчуваю, але й товстою теж не відчуваю себе щасливою, а вага набирається моментально. Як не крутись, а ...опа ззаду, ех...
Сорока-ворона• 10 февраля 2025
Я відмовилась від алкоголю. Спочатку було тяжкувато. А зараз просто супер!
Love_Love_Love_• 10 февраля 2025
Так, дуже.
Так само як і від відсутності алкоголю.
Але літом без просеко і мімози мені вижити важко
Не знаю, якось буду шукати золоту середину
Так само як і від відсутності алкоголю.
Ашотакоя
• 10 февраля 2025
Я намагаюсь змінити філософію, все життя товста бо думаю,що смачна їжа мене радує. Треба щоб здорова їжа радувала
Благоуханочка• 10 февраля 2025
Щасливою ні, бо як можна бути щасливою від їжі, а просто мені підходить цей тип харчування. Смачно і почуваєшся бадьоро.
Ашотакоя
• 10 февраля 2025
Ответ дляСорока-ворона
Я не п´ю алкоголь взагалі, а вага вже за 80 перевалила.
ПуГоФФка• 10 февраля 2025
Ответ дляСорока-ворона
І давно це? Щось змінилося на краще?
Физрукая• 10 февраля 2025
Так як проблеми з шкт, то так. Раніше нудило і гакало після кожного прийому їжі, зараз відчуваю себе людиною. Але під час їжі звісно, радості мало :)))
Физрукая• 10 февраля 2025
Ответ дляАшотакоя
Ні треба знайти іншеджерело радості, бо здорова їжа радувати не буде
Ашотакоя
• 10 февраля 2025
Ответ дляФизрукая
Я пробувала знайти інше джерело, але звичку змінити дуууже складно. Я намагаюсь і безрезультатно.
Физрукая• 10 февраля 2025
Ответ дляАшотакоя
Я вас дуже розумію:) але треба, треба ...
Марфа Українівна• 10 февраля 2025
Ответ дляАшотакоя
Ще тільки 80, ще як дєвочка, а плачете, наче всі 110.
Love_Love_Love_• 10 февраля 2025
Ответ дляДолькиКабана
Задоволення від життя та щастя - через їж, ще досить странно
Що тут странного?
Їжа, те що ми їмо і як дуже велике значення має в житті, приносить багато задоволення і відповідає за багато речей в житті
Опля Картопля• 10 февраля 2025
Ответ дляАшотакоя
Треба щоб вас тішило ваше тіло. Їжа це лише інструмент.
Физрукая• 10 февраля 2025
Ответ дляДолькиКабана
Це науково доведений факт, виділяються ендорфіни. Це біологічний стимул краще шукати у природі ті необхідні компоненти, яких мало і вони важкодоступні.
Тепер, коли ці компоненти стали легкодоступними, а біологічний стимул їх добувати лишився, вийшов перекос.
Love_Love_Love_• 10 февраля 2025
Ответ дляАшотакоя
Шукай е енергію
осень харашо• 10 февраля 2025
Ответ дляАшотакоя
Можливо вам допоможе книга ’атомні звички’
Я через аскезу прививала собі звичку харчуватися нормально
ДолькиКабана• 10 февраля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Що тут странного?
Слава богу, у меня в этой жизни другой источник счастья.
Love_Love_Love_• 10 февраля 2025
Ответ дляДолькиКабана
Він як правило не один в нормальних людей
Україна понад усе!• 10 февраля 2025
Ну так здорове харчування є різне, з нього можна й почувати себе щасливими, а можна нещасним. Це скоріше залежить від гаманця
Порівняння - варена морква чи буряк або шматочок лососини), і те правильно, і те, але ж на останнє потрібний більш товстий гаманець