Ашотакоя• 10 февраля в 13:04

Ви відчуваєте себе щасливими завдяки здоровому харчуванню?

Це дає Вам добре самопочуття і задоволення від життя?
Карусель-весель• 10 февраля в 13:04
Завдяки смачному харчуванню
dulenok• 10 февраля в 13:05
самопочуття норм, но хочется тортика
Bruneto4ka• 10 февраля в 13:05
Конечно
Країна мрій• 10 февраля в 13:05
И к этой еде если добавить 100 грм водочки, то абсолютно стаю счастливой
Снегурочко• 10 февраля в 13:06
Нет, от еды моё счастье точно не зависит. Питаюсь хорошо
Марфа Українівна• 10 февраля в 13:06
Ні, не відчуваю, але й товстою теж не відчуваю себе щасливою, а вага набирається моментально. Як не крутись, а ...опа ззаду, ех...
Сорока-ворона• 10 февраля в 13:07
Я відмовилась від алкоголю. Спочатку було тяжкувато. А зараз просто супер!
Love_Love_Love_• 10 февраля в 13:07
Так, дуже.
Так само як і від відсутності алкоголю.
Але літом без просеко і мімози мені вижити важко
Не знаю, якось буду шукати золоту середину
автор Ашотакоя • 10 февраля в 13:07
Я намагаюсь змінити філософію, все життя товста бо думаю,що смачна їжа мене радує. Треба щоб здорова їжа радувала
Диверсификация• 10 февраля в 13:07
Ой, не пп не мое, ощущала себя ужасно
Благоуханочка• 10 февраля в 13:08
Щасливою ні, бо як можна бути щасливою від їжі, а просто мені підходить цей тип харчування. Смачно і почуваєшся бадьоро.
автор Ашотакоя • 10 февраля в 13:08
Ответ дляСорока-ворона
Я не п´ю алкоголь взагалі, а вага вже за 80 перевалила.
ПуГоФФка• 10 февраля в 13:08
Ответ дляСорока-ворона
І давно це? Щось змінилося на краще?
Физрукая• 10 февраля в 13:08
Так як проблеми з шкт, то так. Раніше нудило і гакало після кожного прийому їжі, зараз відчуваю себе людиною. Але під час їжі звісно, радості мало :)))
Физрукая• 10 февраля в 13:09
Ответ дляАшотакоя
Ні треба знайти іншеджерело радості, бо здорова їжа радувати не буде
Солнечная_я• 10 февраля в 13:10
У меня счастье не зависит от еды.))
Удальонка• 10 февраля в 13:11
Да.
автор Ашотакоя • 10 февраля в 13:11
Ответ дляФизрукая
Я пробувала знайти інше джерело, але звичку змінити дуууже складно. Я намагаюсь і безрезультатно.
ДолькиКабана• 10 февраля в 13:11
Задоволення від життя та щастя - через їж, ще досить странно
Физрукая• 10 февраля в 13:12
Ответ дляАшотакоя
Я вас дуже розумію:) але треба, треба ...
Марфа Українівна• 10 февраля в 13:12
Ответ дляАшотакоя
Ще тільки 80, ще як дєвочка, а плачете, наче всі 110.
Love_Love_Love_• 10 февраля в 13:14
Ответ дляДолькиКабана
Що тут странного?
Їжа, те що ми їмо і як дуже велике значення має в житті, приносить багато задоволення і відповідає за багато речей в житті
Опля Картопля• 10 февраля в 13:14
Ответ дляАшотакоя
Треба щоб вас тішило ваше тіло. Їжа це лише інструмент.
Физрукая• 10 февраля в 13:14
Ответ дляДолькиКабана
Це науково доведений факт, виділяються ендорфіни. Це біологічний стимул краще шукати у природі ті необхідні компоненти, яких мало і вони важкодоступні.
Тепер, коли ці компоненти стали легкодоступними, а біологічний стимул їх добувати лишився, вийшов перекос.
Гитта Ягг• 10 февраля в 13:15
Еда всегда должна приносить удовольствие. Если ваше пп невкусное, это уже что-то не то. Но счастье от еды это странно.
Love_Love_Love_• 10 февраля в 13:15
Ответ дляАшотакоя
Шукай е енергію
осень харашо• 10 февраля в 13:15
Ответ дляАшотакоя
Можливо вам допоможе книга ’атомні звички’
Я через аскезу прививала собі звичку харчуватися нормально
ДолькиКабана• 10 февраля в 13:16
Ответ дляLove_Love_Love_
Що тут странного?
Слава богу, у меня в этой жизни другой источник счастья.
Love_Love_Love_• 10 февраля в 13:17
Ответ дляДолькиКабана
Він як правило не один в нормальних людей
Україна понад усе!• 10 февраля в 13:19
Ну так здорове харчування є різне, з нього можна й почувати себе щасливими, а можна нещасним. Це скоріше залежить від гаманця
Порівняння - варена морква чи буряк або шматочок лососини), і те правильно, і те, але ж на останнє потрібний більш товстий гаманець