Ашотакоя• 10 февраля в 13:04
Ви відчуваєте себе щасливими завдяки здоровому харчуванню?
Це дає Вам добре самопочуття і задоволення від життя?
Великий сатирик• 10 февраля в 13:23
Ответ дляАшотакоя
Я намагаюсь змінити філософію, все життя товста бо думаю,що смачна їжа мене радує. Треба щоб здорова їжа радувала
Підпишіться на профілі з фоточками пп, звичайноі іди👏👏
я не уявляю як можна в себе пихати майонезні салати
Самопочуття, настрій, отеки, провина на ранок після свят і намішаного мені взагалі не подобаються
Люблю полуголодний стан і пустий шлунок😁
А найбільше себе в дзеркалі👌👌
Не кую, не мелю• 10 февраля в 13:23
Якщо здорове і якісне преміум то кожному таке сподобається. А не здорове харчування типу одні кашки , морковки , бурячок , капусточка
Злюсь до кипіння• 10 февраля в 13:24
Именно из-за еды - нет, я люблю жареное, жирное и вредное, но я чувствую себя счастливой глядя в зеркало, когда покупаю одежду, и т д.. Поэтому на пп.
празники не помню• 10 февраля в 13:32
Ответ дляАшотакоя
Я не п´ю алкоголь взагалі, а вага вже за 80 перевалила.
В мене 100 кг вже, все життя худаю. То ПП, то спорт, то геть нічого не їла. Була найменше 63 кг, але це я їла тільки яблука і кефір. Ніяке ПП не тримало мене в цій вазі. Плюнула, їм як всі сніданок, обід та вечеря..суп чи борщ на обід, на вечір щось з салатом,а важу вже 100))))Ото знову треба мішок яблук куплять і гризти..от і всі діла. Як ті блогери на великих тарілках ПП худають невідомо
useruseruser• 10 февраля в 13:35
Так.Але тільки у випадку якщо я їм свої улюблені продукти,які не шкодять здоров´ю.
Патріотка з дивану• 10 февраля в 13:49
Вы издеваетесь ? Скучно или ли очень дорого
В обычном бюджете буряк капуста
Не кую, не мелю• 10 февраля в 13:57
Ответ дляПатріотка з дивану
В обычном бюджете буряк капуста
І я про то саме) буряк ,капуста, морква
Ласунка• 10 февраля в 14:10
Ответ дляdulenok
самопочуття норм, но хочется тортика
Я офігенний рецепт торта шоколадно -бананового з кремом з сиру кисломолочного знайшла, скинути?
Ашотакоя
• 10 февраля в 14:33
Ответ дляЛасунка
Скидайте!
Физрукая• 10 февраля в 14:59
Ответ дляНе кую, не мелю
Ну преміум будь-який сподобається, що пп що непп
дякую аж підскакую• 10 февраля в 15:11
Да, чувствую себя хорошо благодаря вкусному здоровому питанию из любимых продуктов)
Ласунка• 10 февраля в 16:11
Ответ дляАшотакоя
Скидайте!
Тільки я замість 100 грам йогурту 50 мл молока лью (воно дома частіше)
І замість цукру - чайну ложку меду.
Я цей торт навіть дітям в школу даю, заходить краще ніж бутерброди.
З тістом спочатку трохи намучаєтеся, воно по густоті як на оладки, а з нього треба розмазать по сковороді млинці) запікати на маленькому вогні на розігрітій сковороді
Не кую, не мелю• 10 февраля в 17:57
Ответ дляФизрукая
Ясно))