Ашотакоя• 10 февраля 2025
Ви відчуваєте себе щасливими завдяки здоровому харчуванню?
Це дає Вам добре самопочуття і задоволення від життя?
Великий сатирик• 10 февраля 2025
Ответ дляАшотакоя
Я намагаюсь змінити філософію, все життя товста бо думаю,що смачна їжа мене радує. Треба щоб здорова їжа радувала
Підпишіться на профілі з фоточками пп, звичайноі іди👏👏
я не уявляю як можна в себе пихати майонезні салати
Самопочуття, настрій, отеки, провина на ранок після свят і намішаного мені взагалі не подобаються
Люблю полуголодний стан і пустий шлунок😁
А найбільше себе в дзеркалі👌👌
Не кую, не мелю• 10 февраля 2025
Якщо здорове і якісне преміум то кожному таке сподобається. А не здорове харчування типу одні кашки , морковки , бурячок , капусточка
Злюсь до кипіння• 10 февраля 2025
Именно из-за еды - нет, я люблю жареное, жирное и вредное, но я чувствую себя счастливой глядя в зеркало, когда покупаю одежду, и т д.. Поэтому на пп.
празники не помню• 10 февраля 2025
Ответ дляАшотакоя
Я не п´ю алкоголь взагалі, а вага вже за 80 перевалила.
В мене 100 кг вже, все життя худаю. То ПП, то спорт, то геть нічого не їла. Була найменше 63 кг, але це я їла тільки яблука і кефір. Ніяке ПП не тримало мене в цій вазі. Плюнула, їм як всі сніданок, обід та вечеря..суп чи борщ на обід, на вечір щось з салатом,а важу вже 100))))Ото знову треба мішок яблук куплять і гризти..от і всі діла. Як ті блогери на великих тарілках ПП худають невідомо
useruseruser• 10 февраля 2025
Так.Але тільки у випадку якщо я їм свої улюблені продукти,які не шкодять здоров´ю.
Патріотка з дивану• 10 февраля 2025
Вы издеваетесь ? Скучно или ли очень дорого
В обычном бюджете буряк капуста
Не кую, не мелю• 10 февраля 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
В обычном бюджете буряк капуста
І я про то саме) буряк ,капуста, морква
Ласунка• 10 февраля 2025
Ответ дляdulenok
самопочуття норм, но хочется тортика
Я офігенний рецепт торта шоколадно -бананового з кремом з сиру кисломолочного знайшла, скинути?
Ашотакоя
• 10 февраля 2025
Ответ дляЛасунка
Скидайте!
Физрукая• 10 февраля 2025
Ответ дляНе кую, не мелю
Ну преміум будь-який сподобається, що пп що непп
дякую аж підскакую• 10 февраля 2025
Да, чувствую себя хорошо благодаря вкусному здоровому питанию из любимых продуктов)
Ласунка• 10 февраля 2025
Ответ дляАшотакоя
Скидайте!
Тільки я замість 100 грам йогурту 50 мл молока лью (воно дома частіше)
І замість цукру - чайну ложку меду.
Я цей торт навіть дітям в школу даю, заходить краще ніж бутерброди.
З тістом спочатку трохи намучаєтеся, воно по густоті як на оладки, а з нього треба розмазать по сковороді млинці) запікати на маленькому вогні на розігрітій сковороді
Не кую, не мелю• 10 февраля 2025
Ответ дляФизрукая
Ясно))