Вбигудях• Изменено 10 февраля 2025
Купилиб зараз квартиру з котловану?
За ціною дуже заманчивою!!! Забудовник ндійний здає свої будинки на ЗУ. Своє газове опалення
Результат:
вже голосів:
70 (67.31%)
Ні
34 (32.69%)
Так
Вбигудях
• 10 февраля 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Надійний забудовник не заманює
А де ви прочитали, що заманює
Мексиканочка• 10 февраля 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Надійний забудовник не заманює
В цьому є логіка.
Злюсь до кипіння• 10 февраля 2025
Ответ дляВбигудях
А де ви прочитали, що заманює
Ви ж написали.
А потім ще подумали-подумали і вирішили ще за газ дописати
Злюсь до кипіння• 10 февраля 2025
Ответ дляBarkas
Напишіть, будь ласка, що дивитесь. Дякую!
То завдання із зірочкою для автора
Козяка-маляка• 10 февраля 2025
На западе Украины да
Мы на этапе строительства в Харькове брали в 21 году квартиру, должны были сдать в марте 22, сдали через год во время полномасштабной
Телепузик• 10 февраля 2025
Котлован отличное вложение
А от новострой стремновато, вчера шахед приземлился в новострой прямо в обухоаювском районе.
ИграйМойГормон• 10 февраля 2025
А чому б і ні. На стадії котловану вигідно купувати. Зараз жалкую, що не купила з котловану, а купила готову, бо зекономила б гроші.
Коханозадовільна• 10 февраля 2025
Смотря какие исходные данные.
Есть люди которые чуть что -руки в ноги и свалят, а есть те, которые сидят до последнего.
Я их тех которые свалят и квартиру ни за что не купила бы
мистерЛяпсус• 10 февраля 2025
Кожень день проїжаю через декілька таких ’котлованів’ яким вже більше 10 років.
З останнього - колега купив квартиру у 2019 році, забудовник Київміськбуд - самий надійний у Київі.
Мали здати у 21, - не здали, работи майже зупинилися.
Почалася війна і все взагалі стало...
Ну стоять ті коробки і навіть вікна є.
Але немає комунікацій, ліфтів, елекроенергії...
Наче квартира є, але людина котрий рік живе на зйомі, і ще довго буде жити.
Краще б купив ’бабушатнік’, заїхав у нього і робив ремонт потрохи...
Почалася війна і все взагалі стало...
Ну стоять ті коробки і навіть вікна є.
Астановитесь• 10 февраля 2025
Да, так и покупали на этапе строительства, ещё даже нашей квартиры не было, только строились первые этажи.
Не боюся осуду• 10 февраля 2025
Однозначно нет. Мне из окна видно ЖК ’Silver house’(м. Голосеевская). Его строительство закончили ещё в 2020, но до сих пор там ни один человек не живёт. Покупать квартиру ’ с котлована’, как по мне, очень стрёмный вариант - т.к. нет абсолютно никакой гарантии, что дом сдадут в эксплуатацию.