ПочтальЁнша• 10 февраля 2025
Донька мріє стати стриптизеркою
Їй зараз 9 років,і вона вже довгий час хотіла багато заробляти, адже майже у всіх випадках іграшка яку вона хоче, коштує занадто дорого для нашої сімʼї, і ми про цей їй розказуємо, що зараз у нас нема достатньо грошей, але коли вона виросте, зможе заробляти скільки хоче і купляти що хоче.Так от вона зараз сидить у Тік тоці(ми намагалися її обмежити, але всі її друзі там, і вона починає кричати як тільки ми починаємо говорити про видалення цього додатку)і там вона дивиться одну блогерку, яка живе у Нью Йорку і заробляє багато грошей як стриптизерка.Звісно, якщо вона все ж нею стане, я не буду сильно проти, але я просто не хочу щоб моя донька про це мріяла з 9 років.Я хочу щоб вона прагнула кращого та таким чином мала мотивацію вчитись в школі, чогось здобувати.Порадьте, як їй це пояснити, бо в мене не виходить
Цікавий писочок• 10 февраля 2025
Ответ дляФантазерша
Ой жир який капає...
Смалец с автора так и течет в ее трусняки
Стопясят раз обсуждала• 10 февраля 2025
Тю,авторе, розвивайте її таланти, хай зараз вже займається танцями, гімнастикою, пілоном та інше. Дубові стриптизерки нікому не цікаві
Черпак_для_фантазий• 10 февраля 2025
А чего стриптизершей? Почему не сразу проституткой? Что за полумеры?
ПочтальЁнша
• 10 февраля 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Жирненько
У сенсі?Я ростом 170 і вага 48
ПочтальЁнша
• 10 февраля 2025
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
А ви прям хочете щоб моя дочка повією стала?!?
Фантазерша• 10 февраля 2025
Ответ дляПочтальЁнша
У сенсі?Я ростом 170 і вага 48
Удалено администрацией...
ПочтальЁнша
• 10 февраля 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Дякую за пораду
Покращена• 10 февраля 2025
Английский пусть тогда учит. Без языка сложно будет даже проституткой работать. Научите быть красивой, выучить язык, и может даже эскортницей получится. Только предупредите, чтобы татуировки не делала
Счастье_же_вот_оно• 10 февраля 2025
Если вы не против, чтобы дочка была стриптизёршей, то зачем её отговаривать? Ваша дочка посмотрит порно и возможно захочет быть порноактрисой. Вы главное её во всём поддерживайте
Люблю ВалЄру• 10 февраля 2025
Ну ви вчились в школі і що?
Навіть іграшку купити не здатні.
До чого ви дитину схиляєте?
Навіть іграшку купити не здатні.
До чого ви дитину схиляєте?
ДваДваВісім• 10 февраля 2025
Ответ дляФантазерша
Удалено администрацией...
ПочтальЁнша
• 10 февраля 2025
Ответ дляЯниЯ
Отдайте на тренеровки на пилоне. Возможно, она передумает
Дякую за пораду.
Блакитна устриця• 10 февраля 2025
моя в 9 лет сказала, что ’ буду людям на картах таро врать, а они мне будут за это платить’
Chaterbox• 10 февраля 2025
Колись лежали в стаціонарі з дитиною. На Новий рік приходили волонтери і з дітьми грали.
І питали хто ким хоче стати. Дітям 3-8 років. Одна дівчинка, років 5-6 сказала, що хоче стати проституткою. Коли почали питати чому, виявилось що коли батьки сваряться, мама кричить, що він всі гроші віддає своїм проституткам. Дитина зробила висновки, що значить ті проститутки гароо заробляють.
Поторописька• 10 февраля 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Гарний бізнес план))) однокласниця моєї вже карти таро в школу носить) ворожить
Некомильфо• 10 февраля 2025
А який приклад прагнення до кращого подаєте їй ви? Я так розумію ви як приклад їй показуєте злидні, а вона чомусь не хоче йти по вашому сценарію?)
Без язви. Говоріть з дитиною не «виростеш купиш», а просто пояснюйте що зараз не можете купити, але якщо вона чогось сильно хоче - ви зберете гроші і подаруєте на свято. Проводьте з дитиною більше часу разом. Дітям потрібні не речі, а любов і увага батьків
Да Щас же• 10 февраля 2025
может она вырастет толстой коровой и тогда не будет мечтать стать стриптизершой . там же надо физически напрягаться
Байрактара• 10 февраля 2025
Ответ дляПочтальЁнша
У сенсі?Я ростом 170 і вага 48
А жЫра столько, что прям утонули)
вкрации• 10 февраля 2025
І що? Вона маленька. З віком вона зміниться, і її погляди теж. Причому, ще разів сто))
По темі: мій коханий колись в молодості працював у стрипі. Ок все було. Багато подорожей, грошей і купа прикольних історій))