Для драки• 10 февраля в 14:42
Стоит ли просить начальницу про перекур?
Стоит ли просить начальницу про перекур? Раз в 2 часа. У нас могут ходить на него только те, кого повысили (меня нет)
Привіт з ботойбіччя• 10 февраля в 14:45
Цікава мотиваційна система у вашого роботодавця, нічого не скажеш 😂
А взагалі, ніби короткі перерви передбачені законодавством та елементарною людяністю. Але, все залежить від умов, на які ви погодилися при працевлаштуванні.
Мені одного разу дорікнула керівник за перекури, але після популярного пояснення, що я й на них, власне, працюю ( з телефону) і мої результати говорять самі за себе, конфлікт, ніби, було вичерпано. Курила собі далі
Николай-b526• 10 февраля в 14:51
кеурите на рабочем месте..что производительность труда не падала....
палка-копалка• 10 февраля в 15:12
Мене якось начальник не відпускав в туалет, бо треба було терміново закінчити роботу. Я делікатно спитала потім в директора чи це є нормою. Додала також, що в таких випадках може в аптечку варто покласти підгузки для дорослих. Видно було, що директору було незручно і він запевнив, що в туалет я можу піти в будь який час. Після цього питань таких більше не виникало.
Щодо куріння, то не підкажу. Просто захотілося поділитися своїм випадком.