Подзвонив знайомий, запитав навіщо мені така сума грошей? В телеграм зайшла, а що робити далі?
Принцепесочка• 10 февраля в 19:57
Ответ дляРокерША
О, а це так працює? мені приходило, але я не голосую за такими посиланнями. Є шанс що мене взломають за допомогою того повідомлення, бо я його не видалила?
Так, ви переходите за посиланням, яке надає доступ до вашого телеграму.
Це і прохання проголосувати, і всілякі форми на допомоги і будь який ’безкоштовний сир з мишоловки’.
Принцепесочка• 10 февраля в 19:59
У нашого тренера взломщики взагалі голосове її голосом записали і всім розіслали. Реально тренер своїм голосом гроші просила перевести. Ми всі в шоці були, а вона так в найбільшому.
Син видалив мені аккаунт в телеграмі і сам телеграм по відео з ютуба, якщо зламаний тг. Тепер всюди всім пише що я видалена.
Видалився і в телефоні і в комп´ютері моєму.