Psychopedia• 10 февраля в 18:08

Актуальність профорієнтації

Доброго вечора. Планую пройти навчання з профорієнтації для проведення психологічних консультацій (я психолог з вищою освітою). Але хочу зрозуміти чи в даний час це комусь цікаво з урахуванням стану в країні. Дякую!

Питання для опитування: Чи вважаєте ви профорієнтацію на зараз цікавою та актуальною для себе чи своєї дитини?
Результат:
вже голосів: 24
15 (62.5%) Так
8 (33.33%) Ні
1 (4.17%) Інше (відповідь в коментарі)
Магиня• 10 февраля в 18:15
Ну для випускників вважаю що це необхідна умова для розуміння куди далі рухатися. Бажано якісь тести щоб зрозуміти направлення професії яку вибрати.
А якщо чисто загальні відомості то таке не цікаво.
Альдебаран• 10 февраля в 18:17
Ви з зеленого шобла Мінекономіки?
автор Psychopedia • 10 февраля в 18:19
Ответ дляМагиня
Звісно, буде певний широкий тест завдяки якому й будуть зрозумілі сильні й слабкі сторони особистості (і т.д). Консультування проходить після проходження даного профорієнтаційного тесту.
Мerida• 10 февраля в 18:20
Контрл це, контрл ве, семьи и сами могут найти эти тесты. Все психологи, с которыми я столкнулась по этой теме- выкачка денег. Никому не рекомендую
Магиня• 10 февраля в 18:21
Ответ дляPsychopedia
Ну як варіант можете звернутися до будь-якої школи поруч і типу запропонувати свої послуги для професійної орієнтації для випускників. Ну звісно мінімум оплати або безкоштовно а вже ваша консультації то вже платно.
Але знову ж треба вийти на керівництво школи.
Всіх підсаджую• 10 февраля в 18:21
Считаю очень необходимой, но не пользовалась бы их услугами, если бы не было положительных отзывов от знакомых
Всіх підсаджую• 10 февраля в 18:22
Ответ дляPsychopedia
Просто один тест и все?
Альдебаран• 10 февраля в 18:25
Какая профориентация, сказали же- в разминировщицы! тушки нынче в почете в нашей угу, стране
автор Psychopedia • 10 февраля в 18:26
Ответ дляВсіх підсаджую
Просто один тест и все?
Тест мультимедійний й довгий. Розглядає особистість з різних сторін для кращого розуміння, які направлення їй зараз підходять. Італійський, адаптований для українців, науково надійний. Українська адаптація тесту проходила в 2011–2012 роках і була проведена групою психологів (Бурлачук О. Л., Рахубовська К. Г., Шаповалов В. А.) під керівництвом доктора психологічних наук, дійсного члена АПН України, професора Бурлачука Леоніда Фокича.
Блакитне небо• 10 февраля в 18:29
Ответ дляМагиня
Можна і на класних керівників вийти.
Я свого часу знайшла психолога, яка проводила для класу сина тренінг ’Захист від незнайомця’, у неї і інші були.
Це просто з адміністрацією школи узгоджується і з вчителем.
Пластилин_Колец• 10 февраля в 18:30
Ответ дляPsychopedia
Жоден тест не може такого визначити. Тільки досвід реального життя.
ПотеряласЯ Я...• 10 февраля в 18:31
Тобто навчання саме по одному тесту? А для того, щоб психолог його використовував, треба платити?
автор Psychopedia • 10 февраля в 18:34
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Так, за доступ до тесту треба платити, через що загальна сума буде значно вища.
Всіх підсаджую• 10 февраля в 18:37
Ответ дляPsychopedia
Их можно в интернете найти и пройти или нет?
Если да, тогда нет смысла
Всіх підсаджую• 10 февраля в 18:38
Идеально, чтоб такие психологи были в Центре занятости, где есть возможность после тестов направить человека на курсы и трудоустроить
ПотеряласЯ Я...• 10 февраля в 19:44
Ответ дляPsychopedia
Мені це здається якоюсь комерцією. Є ж і інші безкоштовні тести, невже серед них немає таких, що можна використовувати? Для нашої країни я вважаю, що платні тести це занадто, а в цілому профоріэнтація це корисно і важливо.