Шмоточницаца• 10 февраля в 19:22
У вас в школах йде якась про карантин?
Передмістя Києва - мовчать, але більше ніж півкласу на лікарняних.
Пишу, не читаю• 10 февраля в 19:41
Ответ дляЕдиная страна!
Щоб не заразитися.
Чому сидіти?
Класи переводять на дистанційне навчання.
Чому сидіти?
Дайте больным спокойно поболеть
Намазюкана нішою• 10 февраля в 19:42
Ответ дляНоу коммент
А 10 человек у которых температура его будут слушать он-лайн? Вы с 38.5 теорему косинусов прямо освоите?
Ну тут хочуть водити. Але реально коли чужих людей пускають без огляду в сховище, то можуть бути небезпеки для дітей. Вчитель, 35 учнів і вуайєрист, наприклад. Чи наркоман вирішить вколотись... Що вона зробить
Щедрик• 10 февраля в 19:43
Ответ дляБаба_Воля
А наше шкільне сховище позначено на міській карті сховищ, і туди пускають всіх, хто прийшов під час тривоги. Теж саме в з усіма іншими громадськими сховищами- пускають всіх
У нас пускают после уроков
Намазюкана нішою• 10 февраля в 19:44
Ответ дляЩедрик
У нас пускают после уроков
Так майже скрізь, коли діти з батьками або пішли. Де такі сховища, що влазять і діти, і чужі.
Баба_Воля• 10 февраля в 19:45
Ответ дляЩедрик
У нас пускают после уроков
І ви розумієте,що у сховищі, магазині, транспорті, на гуртках і навіть вдома..всюди дитину оточують люди і ці люди можуть бути хворими. То у чому сенс здоровій дитині не ходити до школи?
Намазюкана нішою• 10 февраля в 19:45
Минулого року був карантин по кашлюку, то точно занять не було навіть онлайн. Хоча в звичайному темпі одночасно урок для дітей в школі і для тих, хто вдома.
Баба_Воля• 10 февраля в 19:45
Ответ дляНамазюкана нішою
Вам вже написали де такі сховища
Щедрик• 10 февраля в 19:49
Ответ дляБаба_Воля
В том, что их сегодня пришло 6. 24 материал должны разобрать с мамой, репетитором и тд
ЯяяКакаджамбо• 10 февраля в 19:55
Ответ дляЕдиная страна!
Багато діток з вірусною пневмонією. Дуже важко лікується
Оооо, я тільки меншого витягнула, тепер старша з пневмонією. Це капець. До речі, я і сама старша донька теж перехворіли, але легше і швидше. І ми з нею в ковід вакцінувалися. Я висновків ніяких не роблю, можливо це просто співпадіння.
КарамбОлька• 10 февраля в 20:03
Луцьк
Половина дітей в класі хворі ,завтра школа іде на карантин на 2 тижні. Донька вже 3 тиждень хворіє ( на лікарняному)
Шмоточницаца
• 10 февраля в 20:06
Ответ дляКарамбОлька
Луцьк
Ну от у нас завтра 9 чоловік буде
Намазюкана нішою• 10 февраля в 20:09
Ответ дляБаба_Воля
Вам вже написали де такі сховища
Я не в столиці, в обл.центрі, то в жодній з 43 школ такого сховища нема. Чітко частина учнів+персонал. Якщо у вас сховище на 1тис людей , є там вентиляція, туалети, то респект місцевій владі. Реально жодної школи такої не бачила в містах
Печенюшка• 10 февраля в 21:30
У нас не буває карантину і дистанційного. В минулому році всі класи ходили менше половини дітей, у нас з 34 ходило 12-15, карантину не було