Бамбарбия! Кергуду.• 08 февраля в 11:02
Порадьте санаторій для підлітка з сколіозом.
Може хто мав досвід, то порадьте щось таке. Бо проблеми є, а живемо в маленькому місті, ніяких спеціалістів немає
Можливо не санаторій а в Києві якийся інтенсивний курс реабілітації для іногородніх, щоб інтенсивно все.
Все возможно• 08 февраля в 11:06
Знайдіть найближчу лікарню, де є амбулаторна реабілітація і походіть туди (за направленням безкоштовно)
І повторюйте курси 2-4 р на рік.
А між ними продовжуйте вдома вправи, яким навчать, це головне
І повторюйте курси 2-4 р на рік.
фрау Гітта• 08 февраля в 11:08
В Києві є Центр сколіозу ( сайт заболело.ком) там є інтенсиви на тиждень, погугліть про них
Бамбарбия! Кергуду.
• 08 февраля в 11:15
Ответ дляВсе возможно
І повторюйте курси 2-4 р на рік.
Найближча 100 км( Так не вийде, на жаль
Бамбарбия! Кергуду.
• 08 февраля в 11:16
Ответ дляДеньгиНеСдаю
А хіба тепер існують діти без сколіозу?
Є з невеликим ступенем, а в дитини вже 2 ступінь по кіфозу і 1 сколіоз
Все возможно• 08 февраля в 11:16
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Найближча 100 км( Так не вийде, на жаль
Кластерна має бути ближче, а там точно є
пані Солоха• 08 февраля в 12:22
Ответ дляТримбулька
Трускавець
Де? У басейні Спортовця чи в клініці Козявкіна? Трускавець хребтом не займається. Тут сидить один травматолог Цап на всю округу, і рентген зробити, тей ще квест. А дорогі санаторії - то тільки примочки за великі гроші.
Тримбулька• 08 февраля в 12:37
Ответ дляпані Солоха
Знайома возила. Жили на квартирі, ходили в клініку Козявкіна. Дуже задоволена результатом була
Губка Боб• 08 февраля в 13:06
Сколиоз не исправит ни один интенсив или санаторий, надо курсами ходить к остеопату, заниматься в бассейне с тренером и лфк.
Каркуша Клара• 08 февраля в 13:26
У Медоборах є санаторій такий, але він не дитячій. У Хмельнику (вінницька обл.) теж є санаторії.
Дитячий санаторій для спини у Ворзелі (біля Києва) був, погугліть - як він зараз називається. Подруга була там у дитинстві.
І в Закарпатті повинні бути дитячі санаторії такого профілю.
Шукайте ближче до своєї області. Може Ви путівку отримаєте’ для сина, якщо є підтвержений дійагноз.