Раз одела не бу• 09 января в 18:02
Перехід до іншої школи
Підкажіть, будь ласка, чи важко перейти до іншої школи у Києві? Цього року дитина піде до однієї школи, але за рік, можливо, доведеться переїхати. Як відбувається цей процес? Якщо місць у класі немає, то що робити?
ротцвеники• 09 января в 18:04
в местном отделе образования должны предложить свободные места в школах, но не факт, что вы будете этими школами довольны.
Вапщета• 09 января в 18:05
Спочатку до директора нової школи з цим питанням. Зараз багато школ на єдиній системі документообігу і не треба довідок
Раз одела не бу
• 09 января в 18:05
Ответ дляНоунэйм
может год повозить уже во вторую?
Ще не точно
Вапщета• 09 января в 18:05
Ответ дляРаз одела не бу
Ще не точно
Якщо не принципово, то місце в новому районі запропонують
Раз одела не бу
• 09 января в 18:06
Ответ дляротцвеники
Дякую. Це мене і турбує
А ось і я• 09 января в 18:25
Зараз легко, дітей мало. Йдете в нову школу, кажете, що хочете там вчитися, вам дають довідку і забираєте зі старої школи.
А ось і я• 09 января в 18:26
Ответ дляРаз одела не бу
Дякую. Це мене і турбує
Не буде проблем. Зараз в школах недобори, навіть в хороших.
Усатая полосатая• 09 января в 18:55
Сегодня нет мест, завтра есть.
Если вам 100% надо в какую-то школу, а там нет мест, держите руку на пульсе. Уже идите к директору новой школы.
А если не точно, то как будет, скорее всего будет, но не сразу.
Раз одела не бу
• 09 января в 20:28
Ответ дляУсатая полосатая
Сегодня нет мест, завтра есть.
Спасибо большое
, вы обнадёжили)