Не худа ні разу• 10 февраля 2025
Ви на стороні Блейк або Бальдоні?
Кожного дня лиють одне на одного відро бруду, десь раз прочитала і тепер мені в новинах кожного дня підхоплює і видає
Не худа ні разу
• 13 февраля 2025
Ответ дляА шо сталося?
Эта вражда, увы, разрушит карьеру Бальдони. А вот Блейк просто будет сниматься, но только в своих/мужа проектах.
Як я почитала в нього ексклюзивні права на продовження історії від авторки, при цьому контракт з нею вважається розірваним, якщо він звинувачений у чомусь, тобто прописаний репутаційний ризик. От вони і хочуть забрати собі права, усадять в крісло Рейнольдса і буде всім щастя. А якщо Бальдоні виграє, в нього будуть і гроші, і можливість ексклюзивна знімати далі. Тому меня здається це і стало таким принциповим для нього
А шо сталося?• 13 февраля 2025
Ответ дляНе худа ні разу
Слушание аж через год. Финансово эта война его быстрее измотает, он вряд ли с Рейнольдсами может тягаться.
И итоге второй фильм может быть похоронен.
Не худа ні разу
• 13 февраля 2025
Ответ дляА шо сталося?
Ні, вони стартують у березні цього року
А шо сталося?• 13 февраля 2025
Не худа ні разу
• 13 февраля 2025
Ответ дляА шо сталося?
А как же цитаты?
Ви праві, в цій історії вже стільки інформації, що я помилилася. Мені здається, бальдоні зараз всіх своїх козирів дістане-переписки, свідки, трати на папері, і вони йому запропонують мирову угоду, щоб не псувати їм життя