КошкинДом• 10 февраля в 23:20

Розповіла кумі про вагітність

Я розповіла кумі , що ми чекаємо на дитину , а вона почала говорити я в шоці як ви наважились , я б в такі часи ніколи , я не хочу , з мене досить 1 дитини , так важко , в країні війна , та і навіщо в 38 ці безсонні ночі, треба бути відчаяними і в такому дусі ….в неї нема ні свого житла , ні чоловіка , ні грошей . Ясне діло , що і дитина їй не потрібна . Ми одружились три роки тому , в нас все заплановане . Чоловік казав , видно було , вона тобі заздрить … я не можу в це повірити , бо її знаю давно , але реакція близької подруги мене засмутила …після тієї зустрічі бажання спілкуватись нема … що то було за реакція ?
Не обижаюсь• 10 февраля в 23:22
Ну і баби
Це ж треба придумати собі ’подругу’, а потім страждати через те що та подруга не така подружиста як ти придумала собі
Язвочка• 10 февраля в 23:23
Автор, це ваша перша дитина? Чи перша сумісна з новим чоловіком?
vikabal• 10 февраля в 23:24
Вітаю💐☺️
Не треба було розповідати, вже як є…просто зменшите спілкування і все…
Чарочка діда• 10 февраля в 23:24
И что? Что дальше было? Вы её послали? Мороженой курицей отметелили?
автор КошкинДом • 10 февраля в 23:24
Ответ дляЯзвочка
перша сумісна дитина , всі радіють , а вона шокована ..
Язвочка• 10 февраля в 23:25
Ответ дляЧарочка діда
Розкумівство провели)
автор КошкинДом • 10 февраля в 23:25
Ответ дляЧарочка діда
Ні , зробила вигляд , що все чудово , посміхнулась і сказала , да ми такі відважні ))
Джем Шакіри• 10 февраля в 23:25
Ответ дляКошкинДом
Живите своей жизнью, вам прямо надо чтобы все окружающие радовались. Это ваша семья, ваш муж, ваш ребенок, не требуйте ничего от других
Язвочка• 10 февраля в 23:26
Ответ дляКошкинДом
Ну як би це було очевидно, що в новому шлюбі ви захочете мати сумісну дитину.
Не звертайте увагу.
Просто ви з нею живете різним життям.

Ну і скоріш за все тут ще ваші вагітні гормони сприйняли все емоційно.

Легкої вагітності вам
Хвігура мічти• 10 февраля в 23:26
Моя теж привітала якось розчаровано: нууууу, вітаю! А 10 років безпліддя так підтримувала, так переймалася, що я теж трохи пожаліла, що їй розказала - відразу після мами (
Гарантую неперелевки• 10 февраля в 23:27
Ой Автор, Вы прям вся в белом.
Вы ж не знаете, может она в душе тоже очень хочет ребенка, но не может решиться именно по всем перечисленным моментам, вот и выдала свои душевные переживания. Успеет еще порадоваться за вас. Люди не белое и черное, нахлынули возможно эмоции и чувства на нее. Ваша реакция гиперболизирована, ну у беременной неудивительно.
Медсестричка• 10 февраля в 23:27
Может ей как раз и хотелось бы ребёнка от любимого мужчины да не сложилось.
Последний вагон• 10 февраля в 23:27
В мене подруга, яка навпаки нав´язує всім підряд народжувати ще. Байдуже, в кого які обставини, думки і бажання з цього приводу, усім треба множитися.
Кожен сходить з розумо по своєму. Мінімізуйте спілкування і вітаю Вашу родину.
автор КошкинДом • 10 февраля в 23:29
Ответ дляХвігура мічти
Так отож , від близьких коли ділишся гарною новиною чекаєш позитивної реакції. В мене аж розвчарування .. ще і до чоловіка сказала : як ти на таке наважився ? Розкажи , чи це в вас неочікувано ? Кажу , ми планували ! В такі часи , жесть … я б ніколи
автор КошкинДом • 10 февраля в 23:30
Ответ дляПоследний вагон
В мене теж є така подруга , в неї вже троє і вона всім навʼязує . А тепер важить 45 кг , зашивається бідна і страждає як це важко … але ж продовжує бажати 😆
Кумася• 10 февраля в 23:32
ну наболіла тема для неї. і це не від заздрощів а від втоми. людина банально не фільтрує і просто приміряла одразу на себе ситуацію і видала свої емоції з цього приводу. це не добре і не погано.

я другу дитину теж не хочу, але коли мені подруга розповіла шо вагітна вдруге, я її привітала бо ймовірно вона рада) але для мене друга дитина то нєнєнє і ніколи.
Моль Моллівна• 10 февраля в 23:34
Мне мама такое сказала , когда я была беременна вторым. Ещё до войны. Нафиг оно тебе нужно, этот напряг и тд
Была также как вы огорчена
Автор , поздравляю! Все будет хорошо, настраивайтесь на позитив
Кумася• 10 февраля в 23:34
Ответ дляКошкинДом
прям радіють всі)
та всім байдуже насправді, хоч 10 дітей народжуйте, аби вам в радість і не важко було.
Марс атакует• 10 февраля в 23:37
Ответ дляКошкинДом
Вона не літає в країні рожевих поні і розуміє, що народжувати від кожного нового чоловіка в період війни- то дивно
автор КошкинДом • 10 февраля в 23:37
Ответ дляМоль Моллівна
Была также как вы огорчена
Ой як не приємно від мами …. ! Раніше ми з подругою говорили , ще до війни , вони мріяла про другу дитину , а я навпаки казала , що я поки не хочу , але я ніколи не навʼязувала їй свою думку . Все помінялось , вона бачить результат і так реагує (
Безлім на все• 10 февраля в 23:37
Епсель-мопсель, я смотрю тут вечерком собрались аналоги вашей кумы. Уже успели во всех грехах обвинить автора и ’самадуравиновата’
автор КошкинДом • 10 февраля в 23:38
Ответ дляКумася
прям радіють всі)
Вам байдуже , моє оточення за нас радіє , ми за них радіємо коли в них народжуються бажані діти .. це нормально
автор КошкинДом • 10 февраля в 23:39
Ответ дляМарс атакует
И з чоловіком разом 15 років , він не кожен новий ! Просто ми в шлюбі нещодавно
Кудрі кручу сама• 10 февраля в 23:39
А вам не пофиг? Вообще не вижу повода обижаться. Вы же не ей ребенка рожаете (когда она не ожидала).

Я о своей беременности вообще мало кому собираюсь рассказывать. Тем более мою ситуацию мало вообще кто поймет :)) и мне пофиг их реакция. Я живу для себя и своей семьи. На людей и их мнение мне как бы пофиг.
автор КошкинДом • 10 февраля в 23:39
Ответ дляБезлім на все
Ага , наче знають мене сто років і вже засуджують .. і це жінки …
Ума Палата• 10 февраля в 23:39
Тю
У меня тоже подруга беременна вторым
Я ее вяло поздравила
Ибо с мужем у неё проблемы с жильём тоже не ясно

И да, я считаю что женщина может иметь столько детей- сколько может сама обеспечить
автор КошкинДом • 10 февраля в 23:41
Ответ дляУма Палата
Тю
У меня тоже подруга беременна вторым
Я ее вяло поздравила

В мене інша ситуація , нема проблем з житлом , з грошима , з авто , з відносинами . В нас все добре , ми планували , бажали в поділились радістю з близькою нам людиною і очікували привітання хочаб мінімальне .
Безлім на все• 10 февраля в 23:41
Ответ дляКошкинДом
Автор, а вообще легкой беременности вам. Иногда мы разочаровываемся в людях, от этого никуда не денешься. Хорошо что ваша кума проявила себя сейчас.
автор КошкинДом • 10 февраля в 23:41
Ответ дляКудрі кручу сама

Мало говорили і правильно робили !
Дідова баба• 10 февраля в 23:41
Я вважаю таку поведінку куми-подруги невихованою. Навіщо таке казати людині про речі, які вже трапилися,- по-перше. По-друге, ви думку її не запитували. По-третє, авторе, так, не всі радітимуть за вас, особливо, якщо ваш життєвий вибір так їм не подобається з якихось причин(

Чомусь люди завжди більш охоче підтримають тебе, коли все не дуже, аніж коли ти справді щасливий.